Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára más ruhát szoktatok...

Éjszakára más ruhát szoktatok ráadni pár hónapos babátokra?

Figyelt kérdés
Én azt szoktam csinálni, hogy este fürdés után kap tiszta ruhát, és abban van másnap estig, ha nem történik közben "baleset". 3 hónapos a kislányom
2011. jún. 11. 19:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ha megyünk valahova, akkor én is csinibe öltöztetem. :)

Lassan majd én is hozzászoktatom ahhoz, hogy éjszakára "pizsit" kap.

2011. jún. 11. 20:24
 12/17 anonim ***** válasza:

Talán az első két hétben csináltuk úgy mi is, hogy este kapott mindig tiszta ruhát. De akkor még rugdalózót adtam rá itthon is. De sajnos mindig kihúzta a lábát a rugiból, így nappalra kapott nadrágot bodyval, éjjelre pedig hálózsákot. Most például napozóban alszik éjjel, nap közben meg body + rövidnadrág, vagy póló + rövidnadrág.

3 és fél hónapos

2011. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

1. éjszakára fürdés után: pizsi

2. délelőtt sétához: csinibe

3. haza jövet után: itthoni


Kislányom élvezi az öltöztetést, begerjed, kacag:)

3,5 hónapos

2011. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy csináltam ahogy te kérdező kb. 5-6 hónapos korukig a fiúknak.
2011. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így teljesen jó, nálunk is így van, az elején nem szerette az öltözést, vagyis inkább a pucérkodást, így nem maceráltam, ha nem volt muszáj, este tiszta ruha, jó esetben másnapi fürdésig marad az.

Ha majd már csúsznak-másznak, járnak, jobban "használják, összekoszolják" a rucit, akkor...vagy nem is tudom...majd meglátjuk.

2011. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 csill79 ***** válasza:
KIsbabám lassan 8 hónapos,de születése óta,este kap tiszta ruhát fürdés után,és abban van egész nap,ha csak el nem megyünk valahová,mert akkor kiöltöztetem a kis kukacot:)))
2011. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyet azért árulja el aki pontozgat lefelé olyanokat, akik többször is öltöztették, öltöztetik a babájukat.


Vajon miért? Mert ő máshogy csinálja?


Akkor most én is álljak neki lepontozni azokat akik nem öltöztetik, mert "igénytelenek"?


A kérdés az volt ki hogy csinálja. Erre nincs hasznos, vagy nem hasznos válasz. Aki viszont lenyomja a másikat csak azért, mert máshogy csinálja, hát arról így ismeretlenül is megvan a véleményem a korlátolt felfogásáról.

2011. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!