Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hós babátokra adtok...

5-6 hós babátokra adtok pizsit éjszakára?

Figyelt kérdés
Mert én eddig nem adtam, az esti furdésnél mindig tiszta ruhát adtam rá, és abban van másnap is, aztán este megint csere. éjszakára pizsit kellene ráadnom? Csak olyan nehezen megy ez az oltozkodés... :((
2010. márc. 5. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én ugyan így csináltam.

11 hónapos és most kezdtem el este pizsibe fektetni.

2010. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Éjszakára rugit adok rá.Nappal már harisnya, és body van rajta, mivel mászni és forogni rugiban nem kényelmes neki.
2010. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már 2-3 hónapos korától mást adtam rá nappal, mint éjjel. Éjjel csak rugi (pizsi), nappal inkább body, póló, mackónadrág, szoknya, ruha, stb..... persze figyeltem arra, hogy kényelmes legyen neki.
2010. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7 hós lányomra már csak éjjel adok pizsit.
2010. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én rugdalózóban vagy pizsiben altatom, úgy látom, így kényelmesebb neki.
2010. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 4 hónaposan vezettem be a pizsit és a nappali rucit, több okból.

1. nappal már nemcsak rugiban van és abban nem kényelmes aludni,

2. a gyümi bevezetésével, többször kellett átöltözni, és ha fölső+nacit adok rá, akkor csak a tetejét kell cserélni. :))

3. a napirend része lett a reggeli átöltözés és fésülködés, hogy majd ha nagyobb lesz, akkor már rutinosan tudja, hogy ébredés után ez következik.

2010. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk első perctől volt kijelölt pizsamája a picurnak. Esete fürdés után azt adtam rá és reggel pedig cseréltük. Még most is rugi+body a pizsamája, de napközben már nem rugiba van ( már 14. hónapos).
2010. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

nálunk első naptól úgy van, hogy ki van jelülve pár vékony rugdalózó pizsamának.Este fürdés után azt adjuk rá, reggel pelenkacserénél meg ráadom a nappali ruhát, ami egy kisnadrág, zokni, hosszú ujjú body.Éjszaka hálózsákban alszik.A rugiban 2 napot alszik, a bodyt naponta cserélem, vagy ha baleset éri többször.

/Z/

2010. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legelejétől pizsiben alszik a kisfiam.
2010. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!