Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára más ruhát szoktatok...

Éjszakára más ruhát szoktatok ráadni pár hónapos babátokra?

Figyelt kérdés
Én azt szoktam csinálni, hogy este fürdés után kap tiszta ruhát, és abban van másnap estig, ha nem történik közben "baleset". 3 hónapos a kislányom
2011. jún. 11. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A fiam születése óta hálózsákban alszik, alá pedig évszaknak megfelelően pizsirugit/bodyt vagy semmit adok.

18 hónapos, pont ma vettem 110 cm-es zsákot, amíg van méret mi ezt fogjuk használni.

2011. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mióta hazahoztuk a kórházból, azóta van alvós és nappali ruhája. Van olyan bodyja, pólója (míg pici volt, addig külön volt alvós rugija is), ami kizárólag pizsamának használunk, és ez mindig is így volt.
2011. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
jól csinálod szerintem,3 hónapossan felesleges kínozni az öltöztetéssel,ha nem bukizza le felesleges átöltöztetni persze ebbe a melegbe,ha esetleg megizzad de gondolom érzed mikor kell tiszta ruha...de én is így voltam,hogy minnél kevesebbszer kelljen neki öltözni..
2011. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Amióta hazahoztuk a kórházból 3 féle ruhacsoport van. :) Mostanában a 3. a legtöbb.


1. Alvós. Este fürdetés után tisztát kap (body, pizsirugi, hálózsák évszaknak megfelelő) Ezt minden éjjelre tisztát, mikor még pár hetes volt előfordult a 2 naponkénti csere.


2. Nappali eljárós. (kicsi babakocsizós korában ez volt többségben)Minden reggel mosakodás után öltöztettem csini babaruhákba. Egyrészt reggeli rituálé, másrészt csinosabb és mégsem ugyanabban van.


3. Nappali játszós. (most már ez van többségben a játszóterezés miatt) Ez szintén amikor olyan idő van, hogy tudom játszani megyünk akkor ezt adom rá. Ha valahova megyünk úgy mint bolt, orvos, séta stb akkor a 2. kategórát. Tehát van olyan nap, amikor mind a 3 féle van rajta.


Már ott tartunk, hogy reggelenként mondja, hogy "ötözzünk anyuka" és próbálgatja felhúzni amit kell, nem probléma az öltözés. Olvasom, hogy sok helyen ez probléma, hát nálunk nem. :) Imád öltözködni.


Este pedig kéri hogy "jugit kéjek anyuka, tente gyeje".


2 éves kislány :) igazi hercegnő

2011. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
En 2 honapos kora ota adok kulon pizsit, hogy megszokja a rendszert. De o szeret oltozni, ha nem szeretne, lehet, hogy amig nem maszik, nem igy tennek.
2011. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a nappali ruhája body+rugi volt, addig én is így csináltam. Este, fürdetés után adtam rá mindig a tisztát, abban volt másnap estig, persze ha nem bukta le, vagy egyéb baleset nem történt. Aztán ahogy nagyobb lett, beköszöntött a külön nadrág, külön felső időszaka, akkor persze reggel kapott nappali ruhát, miután felkelt.
2011. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig volt külön alvó és nappali. Ahogy mi sem alszunk a nappali ruhában?! Nekem így volt természetes, de nagy rész úgy csinálja mint te. Ha a babádnak így jó, akkor neked is. Jól van szerintem így is meg úgy is.
2011. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nállam pont úgy ahogy az utolsónál!
2011. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

19:28-as vagyok!

Szóval mint a 19:15-nél

2011. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, ahogy Te!
2011. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!