Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelővel kapcsolatban?

Légzésfigyelővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám, eddig használtuk, de most visszakérte az ismerőünk, aki kölcsönadta.Szerintetek vegyünk, vagy már nem szükséges használni?
2011. jún. 7. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18 hónapos a kisfiam,még mindig használjuk.engem megnyugtat,nem piszkálja hál istennek.a férjem is kijelentette,minimum 2 éves koráig használni fogjuk.
2011. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vegyél,ha nyugodtan akarsz aludni!

Nekünk megmentette a ksfiúnk életét,mert ő tényleg elfelejtett levegőt venni!

4 hónapos kisfiú anyukája

2011. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szia! a 10 hónaposnál nem volt légzés figyelő, barátnőm mondta hogy nem alszik olyan mélyen...
2011. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jézusom :( belepusztulnék, ha ez megtörténne velünk :(((
2011. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem csak Te, még nagyon sokan azok közül akikkel ez megtörténik sajnos... Barátnőméknél a második baba volt a kislány, van egy fia is még, Ő miatta meg muszáj volt tartania magát... Nem tudtam volna nyugodtan aludni (én) Ő volt az egyik aki mondta hogy felesleges a légzésfigyelő mert Ő úgyse alszik olyan mélyen hogy ne kelne fel ha a gyerek nyög vagy fullad éjjel, a másik szar dumája meg hogy mesélték neki hogy valakinek állandóan tévesen riasztott és ezért felesleges! Nekem riaszthatna 30 este tévesen ha egyszer mégis csak van egy igazi riasztás is! De szerencsére nagyon sokan nem tartjuk már feleslegesnek és drágának... Szerintem megéri a 30 ezer a nyugodt éjszakáinkért és elsősorban a Gyerekért. Nekem egyszer volt csak riasztás szerencsére de az is csak azért mert jelzett hogy merül az elem de akkor is olyan lendülettel vágódtam ki az ágyból és kaptam fel a gyereket aki rögtön kezdett visítani, nem értettük hogy miért nem marad abba a sípolás ha minden rendben van már és akkor látta párom hogy az elem kijelző villog...
2011. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is riasztott már tévesen, de inkább néhány álmatlan éjszaka az ijedtségtől, mint a legrosszabb....


Borzasztó, az ember azt gondolja, hogy a 6. hónap után túl vagyunk a nehezén, de ezek szerint 10 hónaposan is megtörténhet.... :( Egyébként egészséges, időre született kislány volt szegénykém?

2011. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!