Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelővel kapcsolatban?

Légzésfigyelővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám, eddig használtuk, de most visszakérte az ismerőünk, aki kölcsönadta.Szerintetek vegyünk, vagy már nem szükséges használni?
2011. jún. 7. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mindenhol azt olvasom, hogy 12-14 hónapig érdemes használni. Szerintem ha megszoktátok és csak így vagy nyugodt, mindenképpen vegyetek, akár használtan.


A legveszélyesebb időszak állítólag a 2-4 hó, főleg, ha ezek nyári hónapokra esnek.

2011. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem két fiam van,egyiknél sem használtuk,és nem is volt semmi gond.Ha lett volna légzésfigyelőnk,szerintem sokkal idegesebb és nyugtalanabb lettem volna,mert mindig azt figyeltem volna,hogy mikor pittyeg az őrző!Szerintem egy 7 hónapos babánál,már biztos nem lehet gond a lényeg,hogy ne bugyoláld be,szellősen takard és öltöztesd éjszaka!
2011. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

3 gyereket neveltem ki a csecsemőkorból légzésfigyelő nélkül.

Ti tudjátok akartok-e venni, de felesleges.

2011. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Esetleg vegyetek egyet használtan, vagy béreljetek egyet még 1-2 hónapig.

Nekem is 7 hónapos a babám, engem megnyugtat, még nem venném ki alóla. Első gyerekemnél kb 14 hónapos koráig használtuk.

2011. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha téged megnyugtat, és megteheted, vegyél. Nekem volt, és én így voltam nyugodt. Mi 1 éves korig használtuk. Ez legyen a legfeleslegesebb kiadásotok.
2011. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam nem mertem még kivenni... ez már berögzült... nagyon sok olyat olvastam hogy jelzett a légzésfigyelő és arra "ébredt" vissza a pici zsinórban 2 éjszaka eljátszotta az anyukával elvitték következő este ügyeletre onnan kórházba vitették rögtön, már nem emlékszem mi baja volt/van a picinek de nekik szerencséjük volt. Barátnőméknél 10 hónapos volt a pici lánya mikor "elaludt" akkor voltam én 8 hónapos terhes azonnal mentünk a media markt-ba venni egyet mondtam hogy anélkül biztos nem alhat. Az a baj hogy sok anyuka azt hiszi hogy fulladnak a gyerekek és ők arra felkelnek mert "úgysem alszok én olyan mélyen" és arra nem gondolnak hogy nem csak úgy haltak meg a pici babák hanem van amelyik csak egyszerűen "elfelejt levegőt venni".
2011. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Meggyőztél...
2011. jún. 7. 13:16
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy alszol nyugodtan, akkor szerintem inkább kölcsönözzél egyet. Általában védőnőknél lehet ilyet pár ezer ft-ért havonta kölcsönözni. pláne ha nem akartok még egy babát, akkor felesleges szerintem újat venni!

Nem tudom mennyibe kerül az új, mert nekünk is a nővérem adta kölcsön, de ha visszakérné, akkor én is tuti kölcsönöznék.

2011. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi másfél éves koráig használtuk a kisfiamnál,akkor is csak azért vettük ki,mert már megtalálta a vezetéket,és kiszedte a matrac alól!szerintem is vegyetek!Inkább feleslegesen adjatok ki 20 ezer forint,és nyugodtan alszotok!!Nagyon jó dolog a légzésfigyelő!Ajánlom mindenkinek!:)
2011. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13.06-os válaszoló! A 10 hónapos kislány alatt volt légzésfigyelő?
2011. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!