Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós babátokkal hogy mentek...

5hós babátokkal hogy mentek hosszabb útra vonattal busszal? Gondolok itt az ételre?

Figyelt kérdés

Már eszik több mindent, tápszer megoldható mert termoszba rakom, azzal nincs gond.

De babakaját hogy adtok neki?

nincs ilyen babakaja melegítőnk.

Valamint mit visztek?


2011. jún. 7. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
a kaját nem tudod a cumisüveg termoszba rakni?
2011. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bébiétel odaadható "hidegen" is... Ebből soha nem csináltam gondot magamnak, főleg, hogy rengeteget utaztunk. A másik megoldás, hogy ha kirándulni mentek, akkor az étteremben, büfében szívesen megmelegítik a pici bébiételét, ha megkéred őket. Az enyémek szopiztak, így arra nem volt gondom :)
2011. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meleg ételt ne vigyél hosszabb időre magatokkal, mert sajnos ebben a nagy melegben hamar elszaporodhatnak benne a bacik (érvényes ez tápszerre és ételre is!). A tápszerhez a vizet tedd egy termoszba, a port a cumisüvegbe! Ha oda akarod adni a babának, keverd össze! A bébiétel egyenesen az üvegből adható, ehető hidegen is.
2011. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia az én kisfiam 5 hónapos.Az étrendje ugyan az mint nálatok.Felforralt vizet beleteszem termoszba a tápszert külön és viszek bébiételt is nem szoktam neki melegíteni mert ilyen melegben nem igazán eszi meg.Meg nem a hütőből veszed elő úgy hogy fölösleges neki megmelegíteni.
2011. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!