Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok 22-23 hónapos...

Mit játszotok 22-23 hónapos babátokkal? Mi köti le hosszabb ideig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Két éves a kisfiam. Mostanában építőkockázik, pici autókat tologat, fa memória játéknál keresi az állatok párját, szivacs-puzzle-t rakogat ki, rajzolgat, vagyis firkál ezerrel, keménytáblás könyveket lapozgat.
2011. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

21 hónapos a gyerekem. Nagyon szeret kirakóval játszani(arcfelismerő, öltöztetős, horgászos). Szeret építeni (Megabloks építője van).

Leköti a figyelmét, ha mondókázunk, sok mutogatós mondókát, dalocskát tud már mutatni.

Hetek óta imád könyveket nézegetni, kedvencei a Trixi könyvecskék.

2011. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Ekkora gyerek már nem baba,de mindegy. Szóval, hogy válaszoljak is,sokáig nem köti le semmi,de mesekönyvet nézni,kisvonatozni,építőkockázni,rajzolni,gyurmázni,labdázni,mesét nézni,mondókázni szoktunk.
2011. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
hintázni szeret nagyon,és építőkockázni
2011. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22 hós lányom van.Aminek minden napban kell lenni az a mondókázás:van neki leporrellós azokat végig mondom énekelem és vannak mutogatós kedvencei azokat is.gyerekdalokat(zeneovi)hallgatunk,ezt van hogy leülök én is vele van hogy ő mellettem játszik a földön én meg házimunka közben énekelek,mondókázok.Szeret építőkockázni(mega blocks)és mágnestáblára firkálni,vagy papírra,illetve van egy mágnestábla kontinens és az állatokat kell a helyére tenni(van amit már fejből tud)Állatos könyveket lapozni szeret még nagyon és babát tologatja,eteti,itatja.Ami még kedvenc azok a műanyag házi állatok azokat rakosgatja.Együtt még gyurmázni szeret.Kint pedig még amikor hó volt akkor is motoroztunk,ill csúszdázni szeret a játszótéren meg kavicsot mereget a vödrébe.
2011. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok tv-t amúgy nem néz,de a Frakkot imádja DvD-n.(általában egy részt ül végig)
2011. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém -majdenm 23 hónapos lány-azt imádja, ha megyünk, mínuszokban is simán kint törpmotorozik, sétálni, kocsival, akármerre, csak menjünk

Imád pancsolni, minden sokszor nap elmondja, hogy szombaton lesz úszás 8babúszásra járunk)

A kocka, gyurma, rajzolás nem igazán érdekli 5 percnél tovább.

ez az én kérdésem volt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző

úgy tűnik az enyém a kivétel, mindegyik gyereket mndenféle dolog érdekel, ahogy olvastam

2011. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!