Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szopási sztrájk alatt mi a...

A szopási sztrájk alatt mi a teendő?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A lefejt tejet (amennyit a baba szopizna) szopibarát módon, pohárból vagy kiskanálból adni a babának.

Nálunk is volt, és én félálomban tudtam szoptatni, így éjjel vagy 4 X is kivettem az ágyból, és akkor szopizott, meg a napközbeni alvásakor is. És egy dolog nagyon bejött: állva, sétálva ringatva szopi. Előbb elzsongítani, és utána a mellhez csúsztatni. Így hajlandó volt... Kicsit nehéz tartani, de megéri. Nekünk 5 napig tartott, és amilyen gyorsan kezdődött, olyan gyorsan véget is ért.

Drukkolok!

2009. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ!

Eléggé el vagyok keseredve :(!

Én is remélem,hogy hamar túl leszünk rajta!

2009. márc. 19. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
nem is tudtam hogy van ilyen de nálunk pont ez van mostanában 4és fél hós. :0!nagyon csodálkozok de nekem is ha föl álok akkr talán bekapja a cicit
2009. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Azért orvos is lássa, a páromnál mikor kicsi volt nem akart enni és elvitték dokihoz, így derült ki hogy lyukas a szíve! Nem ilyesztgetni akarlak de csak egy vizsgálat:)
2009. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyet!!! Azt hittem csak az én lányzóm van így vele,eleinte kézbe ringatva cici,most ha már álmosodik reggel simán elvan rajta 1-2 órát.Tudom nem szabad eddig de én hagyom!Nálunk 4 hónaposan kezdödőtt most 6 és még mindig tart!
2009. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én vagyok 19 10 -es hát nekem tápot is kap és ugy is csináltam mivel nem fordul a cicire pedig éhes sír hogy bedugtam a cumis üveget és amikkor rákapot gyors ki huztam és ráforditottam a cicire, nézelödik és ki felé fordulva sír utána meg majd meg fullad köhög na ujbol sír megint nem kaprá a cicire de van ugy hogy a cumis üvegre se kaprá inkább sír. na akkor állok föl és ugy probálkozok
2009. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen álmosan hajnalban nincs ilyen gond
2009. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!