Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit rontok el? Volt nagyon jó...

Mit rontok el? Volt nagyon jó napirendünk, mindig ugyanakkor etettem babámat. Aztán egy hónapja volt egy szopási sztrájk, és azóta is sokszor csak szórakozik a cicin, hamar abba hagyja, miért?

Figyelt kérdés
A mai déleltőtünk ugy nézett ki hogy 7 kor szopi, aztán még 3x kis adag tápszer, aztán megint sirt, akkor megint szopizattam, ezt mind lezavartuk fél 11-ig!! Az összes délelőttünk iyen katasztrófa,mindig sir,én nem tudom mi baja,etetek,addig csendben van,aztán fél óramulva ujrakezdi.Amugy hat hónapos,és már hozzátáplálom.És aludni sem laszik napközben néha csak 2x fél órát,ez miatt is nyűgös.
2009. nov. 23. 10:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja,és ujra kel éjjel,pedi 2 hónapos korától végigaludta,egyszer most szopiztatok éjjel,de melllette vagy 4x felsir.Miért van ez?
2009. nov. 23. 11:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogakkal hogyan álltok?
2009. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nincs egy sem,nem is nagyon látszik semmi,de egy hónapja meg voltunk győződve hogy a főgai miatt nyűgös és nem eszik,de azóta ez elmúlt.Vagyis mostmár eszik sokmindent de a cicin rángatja a fejét.Meg sokszor eszik keveset,főleg délelőtt.
2009. nov. 23. 11:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég a tejed? Lányom is csinált ilyeneket, de egy hét kellett mire észrevettem hogy a tejem nemhogy csak kevesebb, még tápanyagtartalma sincs...Lehet nem elég neki amit tud szopizni, vagy nem jön rendesen. Én fejtem és akkor vettem észre hogy már nem "jó" a tejem. Utána csak reggel és este szopizott, a többi kaja tápszer és gyümölcs,főzelék volt, aztán a mensi elvitte a tejem és azóta tápszert kap. 9 hónapos
2009. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát mostmár nincs annyi tejem amióta igy szopizunk.Néha olyan mintha már unná...
2009. nov. 23. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy napot úgy hogy reggel adsz neki rendes adag tápszert, és ha akkor is ezt csinálja akkor szerintem a foga... A szopási sztrájk nagyon apasztja a tejet, csak rendszeres és sok fejéssel lehet fenntartani a mennyiséget. Sokat olvastam róla mikor nálunk volt. Minden más érdekli, csak a szopi nem..
2009. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja,igen,valahogy ugy ahogy az utolsó is irja,mosolyog közben,minden apró dolog elvonja a figyelmét.
2009. nov. 23. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a válaszoló voltam mindegyiknél :o))

Próbáld meg azt is hogy teljesen sötétben és csendben szopiztok, hogy ne legyen semmi zavaró tényező, mondjuk nekünk ez sem nagyon vált be. Amikor álmos,kómás volt, akkor szopizott csak rendesen, meg inkább este. Napközben nem, akármit is próbáltam. Migvégül elfogyott a tejem :o( A tápszerrel nem volt gond, gyorsabban jött, hamarabb végzett és közben forgathatta a fejét :o))

2009. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez a szitu,éjjel,este jobban megy a dolog.A félhomály és csend sem mindig segit...
2009. nov. 23. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!