Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gonosz vagyok? Bánt az anyósom...

Gonosz vagyok? Bánt az anyósom viselkedése.

Figyelt kérdés

A párom anyjával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

Mikor terhes voltam a picivel és még nem tudtuk, hogy fiú lesz vagy lány az anyós folyton azt mondogatta, hogy ha fiú lesz nem fogja szeretni, meg csak akkor kap tőle ajándékot ha lány lesz.

Van neki még 1 unokája az lány és mondogatta, hogy neki mindig a nagy lány marad a kedvence, meg reméli nem lesz csúnya baba.

állandóan ilyeneket mondott.

Soha nem simogatta meg a pocakomat.

Most hogy megszületett a kisfiam (2 hónapos) nem szívesen engedem, hogy megfogja sőt inkább elaltatom csak hogy ne tudjon hozzá beszélni.

Lehet, hogy gonosz vagyok, de egyszerűen nem tudom elviselni ha hozzá nyúl, amiért ilyeneket mondott még terhes voltam.

Változtassak rajta? de hogy?

A picur sem nagyon kedveli, végül is alig ismeri mert nem sokat engedem vele lenni (pedig együtt lakunk)

Csak akkor fogja meg ha ott van a fia is.

Próbáljam elfelejteni?

Most is a másik unokájának telefont vett húsvétra, a picinek meg még semmit, lehet, hogy nem is fog.Akkor viszont tényleg nem engedem a babához.

Mit tegyek?


2009. márc. 18. 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én anyósom ordítozott velem, hogy vetessem el a babámat, mert a fia nincs rá felkészülve...Azóta kiderült, hogy a fia igenis fel volt rá készülve, jó apa vált belőle. Mióta a pici megvan, azóta anyóst is kenyérre lehet kenni, azóta nem bántott direkt (sajnos, akaratlanul igen).

Talán én is azt javasolnám, próbáld meg közel engedni a fiadhoz egy kicsit..Én sem szeretem neki odaadni, de látszik, hogy tényleg szereti. Próbáld meg, és ha nem megy, max. elköltöztetitek a mamát a "kedvenc" unokához...(bocsi, ez csúnya volt)

2009. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!