Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós kisfiamnak a doki...

3,5 hós kisfiamnak a doki szerint fitymaszűkülete van. Most akkor kell húzogatnia kukit vagy sem?

Figyelt kérdés
Eddigúgy tudtam 1 éves koráig nem kell hozzánylni...
2009. márc. 17. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ne bántsd. De azért fürdéskor finoman húzd hátra ameddig lehet. Ha egyáltalán nem mozdul akkor baj van. különben egészen a szobatisztaságig akár 2,5 éves korig nem szabad direkt húzogatni, csak ami a mosakodáshoz kell.
2009. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nézesd meg egy másik dokival ha 3 és fél hós babádra azt mondják hogy fitymaszűkülete van akkor talán tényleg lát vmit a doki, vagy b verzió, hogy egy idióta!!! az én babámnak is szűkebb még, dehát szerintem minden babának ebben a korban, azért kell majd huzogatni hogy ne maradjon úgy. Sztem 3 és fél hósan még nem kell húzogatni. De mindenképpen menj el egy másik gyerekorvoshoz, mert lehet hogy ez egy idióta
2009. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam hogy minden fiu gyerek fitymaszűkülettel születik és az később tágul ki,van akinek 2 éves korára.Ne húzogasd,majd azzal ráérsz amikor elmúlik 1-1.5 éves és akkor sem tágul a szűkület.
2009. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki mást mond.Az én kisfiamnak 6 hónaposan mondta a doktornénink,hogy le van tapadva a fütyije és majd fel fogja húzni.Nem akarta az oltásokkal együtt,azt monda egyszerre az is elég.Márc.25-én kapjuk az a második pneumococcus oltást,utána nem tudom mi lesz.Én is gondba vagyok,hogy engedjem vagy sem.Én mindenhol azt olvastam,hogy 2-3 éves korig nem baj ha nem lehet teljesen felhúzni.Én húzogattam minden fürdésnél 3 hónapos kora óta,mégis letapadt.Szóval szerintem kell húzogatni.Egy 8,5 hónapos kisfiú anyukája
2009. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fitymaszűkület és a letapadás nem ugyanaz. Nézesd meg egy másik dokivak, ha tényleg szűkület azt majd műteni kell, ha csak letapadás ne nyúlj hozzá, csak úgy ahogy már írták előttem, tisztálkodáskor, amennyire engedi, nehogy sérüljön.
2009. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd el urulogushoz, o megmondja neked a pontosat. De meg mindig jobb, hogy a doki felhivta a figyelmedet, mintsem legyintene ra, az sokkal rosszabb. Igy legalabb most utanajarsz. Mas dokinak mutasd meg, urulogusnak. Van direkt gyerek urulogus is, esetleg privatban is elviheted hozza.
2009. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Jézusom hogyan lehetne megmondani egy 3 és fél hós baburól hogy fitymaszűkülete van!!

Vidd el másik dokihoz az nem normális!!

Ugy tudom nem kell huzogatni 1 éves korig és igen fürcsi közben hátra lehet huzni amig engedi ,a bőr ,de azt is óvatosan mert ha beszakad akkor nagyon fog fájni neki és berepedve nehezen gyógyul és kegyetlenül tudja csípni a pisi!!

a Mi dokink se normális!!

Nagyon sok lökött doki van!! üdv egy 7 hós kisfiu anyukája

2009. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!