Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikortól álltok át...

Hogyan és mikortól álltok át a nyári időszámításra? Fokozatosan? Értem ez alatt hogy én 6-6,30 körül fürdetek, de ez nyáron korai még. Olyan 8 körül gondoltam.

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én szeretném, ha nyáron is így maradna mint most. Én 18 30-kor fürdetek és 8-kor már alszik a manóm, 14 hónapos. Az előző nyár még nem volt ilyen napirendes, mert még kicsi volt és sokszor borított mindent. Szerintem, ha besötétítesz neki ugyanúgy lehet korán altatni. Amíg kicsi, jobb, ha sokat alszik. De ha szeretnél későbbre állni, akkor persze fokozatosan kell, mindig 5 percekkel többet. Mert Idő mire megszokja. De ha ez ami van bevált, akkor ne változtass, ő még nem érzékeli, hogy nyár van és világos van kint. Aludjon csak minél többet. :)
2009. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!