Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pépeket (tejpép, rizspép)...

A pépeket (tejpép, rizspép) is fokozatosan kell bevezetni, vagy egyből kaphat egy étkezésnyit?

Figyelt kérdés
Uzsonnára szeretnék a kisfiamnak adni valamilyen tejpépet, csak előtte érdekelne, hogy itt is érvényes-e a kóstoltatást jellemző fokozatosság? Kezdjek kisebb adagokkal, és fokozatosan növeljem, vagy egyből kaphat egy teljes étkezésnyi mennyiséget?
2011. aug. 22. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan kèrdeztèk màr ès legtöbben azt írtàk hogy nem kòstoltattàk hanem adtak amennyit kívànt.

Èn ùgy csinàltam hogy elôtte anyatej ès utàna kínàltam meg vaníliàs tejpèppel. Hagytam èn is, egyen amennyit kívàn de így ugye kevesebb fèrt a pociba. Imàdta ès semmi baja nem lett.

2011. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha anyatejes, akkor nagyon fontos, hogy ezt kótoltasd! tehéntejből készül, sokan nem bírják.

ha tápszeres, akkor talán nem olyan fontos a kóstolás, mert a táphoz hasonló a tejpép.

2011. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

08:52-es válaszát írtam volna én is.

Lányom félig tápszeres volt, így én nem kóstoltattam vele a tejpépet, bár az első adagja nem volt olyan nagy, de nem csak egy-két kanállal kapott.

Ha anyatejes lett volna csak, akkor fokozatosan vezettem volna be nála, mint a gyümölcsöket, zöldségeket.

2011. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsô vagyok. Èn babàm estènkènt màr kap tàpszert kiegèszítèskènt tehàt màr nem csak anyatejes. Ebben igaza van a 2-ik vàlaszolònak hogyha csak anyatejes, kòstoltatsd.
2011. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!