Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek tápszert kellett...

Akinek tápszert kellett váltani, hogyan tette? Fokozatosan, vagy egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
És ha fokozatosan, akkor hogyan? Fele régi, fele új? Meddig?
2011. máj. 12. 22:37
1 2
 1/11 Ancsika34 ***** válasza:
Hát, mi egyik etetésről a másikra! Semmi fokozatosság nem volt!
2011. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szoktam váltogatni a babatejeket, ha valamelyik le van akciózva akkor azt veszem meg, nem a megszokottat. nem keverem, ha elfogy az előző, bontom az újat :)

tápszerrel mindig ugyan azt adtam, mikor HA-ról simára váltottunk akkor is így csináltam

2011. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi! Meg csak 2 honapos, orvos javaslatara valtunk. Adtam az ujat 1 napig, de nagyon fajt tole a hasa, most nem tudom, h nem jo neki, vagy fokozatosan kene adnom, h megszokja a gyomra. Vagy ha elso nap nem volt jo, akkor nem is lesz jo?
2011. máj. 12. 23:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a háziorvos azt javasolta, hogy egyelőre napi egyszer adjuk az újat, hátha nem jön be (pl. sok bukás miatt). Pár napig egyszer adtam, aztán már kétszer, utána fele régi-fele új, majd átálltunk az újra.

Az újat azonban sose keverd a régibe, hiszen más lehet a sűrűségük, állaguk, szóval több vagy kevesebb vizet kívánnak.

2011. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi is egyik napról a másikra váltottunk, nem volt fokozatosság. Az elsőtől székrekedése volt, a másodiktól hasmenése (kb 8-szor naponta), alig vártam, hogy a harmadikat felbonthassam, attól meg bukott. Minden evés után kb. háromszor, de még akár két órával az evés után is!:( Ekkor kaptunk egy AR-est a HA mellé, most úgy néz ki, minden oké. (25 gramm AR, majd 120 gramm HA, két cumisüvegből eszünk egymás után, nagyon jó..:( )

Nekem azt mondták, hogy kell minimum 3 nap mindig ahhoz, hogy az előző tápszer kiürüljön a szervezetéből. Így is tapasztaltam.

2011. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is egyik napról a másikról,szerintem nem is jó ha összekevered őket!
2011. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártunk mi is... átváltottunk orvos javaslatra... egyik napról a másikra, hát nem kellett volna, minden nap kakált volt hogy 2szer... de miután az ujjat adtam neki 4napig semmi... fájt a hasa... 4.nap hőmérő... fél óráig szenvedtünk... a gyerek is, én is és apa is ott ugrált a gyereknek hátha segít... mint a beton úgy potyogott ki darabokban belőle...(Bocsi) felhívtam a dokit...nem kellett volna egyből áttérni... 2-szer a régi 2-szer az új és szépen fokozatosan elhagyni a régit, egy hétig csináltuk aztán szépen hozzászokott a kis gyomra...
2011. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mivel úgy kapott ma, hogy 35 új és 100 régi, és megint nagyon fájt a hasa, nem fogom neki adni egyelőre. Nincs idegzetem kivárni, jó lesz-e egyszer, ő meg csak sír és szenved. Kedden megyünk kötelező orvosira, majd megkérdezem, de ha egy harmadikat javasol (ami már a negyedik lesz igazából), kész tápszer arzenál lesz már nálunk. Mire megtaláljuk a neki valót, kezdhetem a hozzátápit...

Köszi még egyszer!

2011. máj. 13. 15:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Megértelek! Az én férjem közölte a doktornénivel, hogy "Egy étterem étlapján nincs annyiféle étel, ahány tápszert mi már próbáltunk..." :) Sok sikert nektek!
2011. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy 100 régi és 35 új? Hát csak összekeverted? Jáááj.... :( JObb lenne egy teljes adag régi, teljes adag új váltakozva.... szegény pici, remélem hamarosan jobb lesz.
2011. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!