Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöt és hogyan...

Milyen gyümölcsöt és hogyan adtok 10-11 hós babának?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
epret "meghámozva, h a magja ne legyen rajta (azt én eszem meg). banánt a szájába kisebb nagyobb darabokba. almát sima nagy reszelőn lereszelem neki. sinlaccal szoktam neki meggyet, cseresznyét, szilvát.
2011. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyon szereti a reszelt almát, de csak, ha keksszel összekeverem. A banánt már a kezébe adom egy ideje, és magának rágcsikálja. Mostanában a cseresznyét kezdjük enni, kimagozva, kis darabokra vágva. Ami még nagyon bejön nálunk, az a gyümölcs összeturmixolva túróval. Ezt nagyon szereti.
2011. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meggyet és cseresznyét is csak simán nyersen? Eddig fagyasztva volt itthon, mindig hozzáfőztem valamihez, de most a frisset nyersen is eheti? Ezt az őszibarackot, ami most kapható, ezt lehet adni? Vagy konzerveset?
2011. máj. 31. 11:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 31. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Az epret még nem szabad, nekem a védőnő azt mondta!
2011. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Banánt én fogom de ő harapja, cseresznyét csak kettőbe harapom kiveszem a magját, almát nem reszelgetem negyed gerezdet a kezébe adok és harapja azt is. Epret sehogy nem adok. Más gyümölcs még nálunk nincs a kertben.
2011. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!