Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körülbelül mennyi főzeléket,...

Körülbelül mennyi főzeléket, gyümölcsöt kell ennie egy 6 hónapos babának 1-1 étkezésre?

Figyelt kérdés
A tízórait gyümölccsel, az ebédet főzelékkel váltottuk ki. Az érdekelne, hogy a ti hasonló korú babátok mennyit eszik. Az enyém meg tud enni 200 g-ot egyszerre. Szerintem ez túl sok vagy nem?
2011. márc. 13. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyi jólesik neki :) Egyébként tényleg 200 g körül van egy adag.
2011. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én fiam egy evésre 1üveg főzeléket evett,és mellé még 180g-mot szopizott,és még hisztizett tovább.....szóval a 200g az nem sok,annyi kell,bár van olyan bab akinek a fele is elég,az én fiam 2-vel se lakik jól,annyit enne amennyit adnék neki.A doki majdnem elájult mikor mondtam neki...De nem adok neki azért 400g-mot,mert az iszonyat sok,hanem bő 200-at,4óránként eszik.Közbe még szokott néha bulátát,kis kenyeret enni.Most 7hónapos.
2011. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnyugodtam :)
2011. márc. 15. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!