Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mit tegyek kisfiam...

Anyukák mit tegyek kisfiam napok óta nem fogadja el a tápszert mit adjak neki?

Figyelt kérdés
11hónapos, több félét ki próbáltam de egyiket sem hajlandó megiini kb egy hete mivel tudom helyetesíteni ?tehén tejet tanácsoltak de félek tőle
2011. máj. 28. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egy csomó fajta tejpép, pl tejberizspép, mindenféle ízesítéssel. Azt nem próbáltad még? Én a tehéntejtől tartanék, inkább próbálkoznék babáknak kapható tejitalokkal és hasonlókkal.
2011. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindenféle tejpépet tápszert próbáltunk a 11 hónap alatt a milupa milumiult ittuk eddig reggel este ,délután pedig a nestlé és a milupa tejitalokat tejpépet és rizspépet is de nem kell már neki lehet megunta
2011. máj. 28. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Izesitettet sem issza meg? Esetleg, ha babáknak való kakaót kevernél bele? Én tehántejet csak végszükség esetén adnék ilyen kicsinek.
2011. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves anyuka!! Nálunk is ez a baj,de én megtaláltam a megoldást, sokat sírtam hogy nem eszi a tápszert mi is kipróbáltuk mindet!! besűrítem neki a tápszert sinlaccal, megcsinálom rendesen a tápszert és mikor még meleg rakok bele neki 3-4 evőkanál sinlakot!!! Néha étkezési búzadarából készítem neki: külön forralok vizet rakok bele 1evőkanál búzadarát és a kész bekevert tápszerbe belekeverem lassan és egy kis bébiüveges gyümölccsel adom neki.próbáld ki!!! a babádnak még szüksége van a tápszerre ne hagyd el!!!!!!sok sikert!
2011. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nestlé sinlacot próbáltad már? Vagy lehet, hogy inkább már szilárd ételt szeretne enni. Próbáld ki pl. a vajas kenyeret egy kis felvágottal.
2011. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen gond,egyik napról a másikra nem kellett neki.Anyósom tanácsolta,hogy tegyek bele grízt vagy darált kekszet.Darált keksz volt otthon így azt tettem a kész tápszerbe,de először csak 1-2 kiskanállal.Hát ette mint kacsa a nokedlit.:)))Végül már 1-2 evőkanálnál tartottunk,de nagyon sokáig ez volt a reggelije,imádta!!!!!!!!
2011. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11:26 Még annyit akartam írni ha ilyet csinálsz,nagyobb lukú cumival itasd meg vele mert azért a keksz nem olvad fel rendesen.
2011. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!