Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vesztek/venn...

Milyen babakocsit vesztek/vennétek most?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 11:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én eltudtam tolni 10 centis hóba, ma még a homokban is mentem vele:-)
2011. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És milyen kocsid van?
2011. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
díszkocsi:-D
2011. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Naaa,de milyen? :-)
2011. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem van Kunert. A kereke nem esik ki, talán valóban jobbra húz egy kicsit, de észre sem lehet venni,nem kell rátartani, vagy erősebben fogni. Nagyon könnyen kezelhető. De egyébként a Raf-pol, és hasonló kaliberű babakocsik is mind ilyenek. Nagyon könnyű vele közlekedni, előny a nagy kerék, tágas babakocsi, és nagyon szép is.

[link]

nekünk ez van, csak a rózsaszín része élőben sokkal élénkebb.

2011. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt,hogy a kereke nem ilyen sűrű küllös, és nem fém,hanem műanyag
2011. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én ezt a fajta babakocsit venném:

[link]


Egyébként most ilyen van nekünk. Hatalmas mózese van, és mikor már nagyobb a gyerek sportkocsiként is nagyon könnyű tolni és fordulni vele. A sportkocsihoz pedig télre tartozék hozzá a bundazsák, amit csak rácipzározol a gyerekre és tuti nem fázik. Elég kicsire össze lehet csukni, nekünk Suzuki Swiftünk van, abba is befér.


Először nekem Kunert vip volt, de az addig volt jó, még a gyerekem meg nem tanult ülni. Mikor már sportkocsiként kellett használni, akkor már nem szerette a Manó, és váltanunk kellett. Oka: csak úgy szeretett babakocsizni, hogy nekem háttal volt és nézelődhetett, úgy viszont azokat a kocsikat, aminek nem bolyós a kereke, nagyon nehéz kezelni (pl. fordulni vele). Remélem segítettem.

2011. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!