Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek ilyen babakocsit?

Vennétek ilyen babakocsit?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 26. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon pici kereke van.De ha tudod,h nagyon jó minőségű járdákon fogsz vele csak közlekedni,akkor jó.
2011. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 *Calli* ***** válasza:
Én szeretem az espirot szóval igen!
2011. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok pénzem lenne, vennék:)


De mivel nincs sok, ezért 8000-ért fogunk venni egy hasonlót.

2011. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Iegn, ez klassz. Kicsire összecsukható, praktikus. Hajrá!
2011. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sok pénzem nincs, ezért kell jól meggondolni.
2011. máj. 26. 10:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Formája tök jó, hasonlót veszünk majd mi is, de nagyobb kerekűt! Én ilyen ici-pici kerekekkel nem tudok közlekedni.
2011. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekunk hasonlo kiskereku van csak mas marka. Annyi a kulombseg, hogy a mienk lapra csukhato mert igy be tudom tenni taskaba es konnyebb vinni utazaskor, foleg repulon nem torik ossze. Visoznt a tieteknek jobb a nap kupolja, mert sajnos a mienknel a kisfiam szemebe sut sokszor a nap igy kellett ra vennem egy plus napvedot es nekem kulon kellett megvennem azt a kapaszkodot ami a baba elott van (bocsi nem tudom a pontos nevet). De amugy nagyon hasonol es soha nem volt gondom a kerekei miatt, meg parkba meg homokos tengerparton is toltam a fiam. Nem tudom nallatok, az elso kerekek atalithaotk-e bolygositottrol nem bolygositottra mert mi le szoktuk oket zarni es igy konnyu tolni a fuben vagy a homokon. Ha nincs lezarva akkor nagyon nehez. Uzletbe vayg varosba szoktam csak bolygositottra kapcsolni. Ilyen a mienk:


[link]

2011. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10:59-es vagyok. Jezusom, bocsi a sok helyesirasi hibaert. Visszaolvastam es szornyu. :(
2011. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem.nagyon kicsi a kereke és vékony is.megyei városban lakom,de borzalmasak a járdák,20 centis repedések vannak.ezzel tuti elakadnék
2011. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szemely szerint nem. tul kicsik a kerekei. es egy kicsi babanak nem jo. Persze ha meg tudsz engedni ket babakocsit egy nagykerekut meg egy kicsit akkor megvennem. Mi igy csinaltuk, van egy nagy kerekunk, az harom kereku avval jarunk setalni es van egy kiskereku maclaren avval meg utazunk es shopping centerbe megyunk.
2011. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!