Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hós és felállt! Hagyjam?...

Hat hós és felállt! Hagyjam? Akadályozzam?

Figyelt kérdés

Senki nem hiszi el nekem. Van egy saroktároló a szobájában. Eddig kúszogatott csak, le szoktam ott rakni (Egy paplan van kifeszítve).

Fekvőtámaszozott már párszor.

A Saroktárolóhoz odaevickélt megfogta a tetejét és felhúzta magát állásba.

Először hajolva, majd a bútor szélét megfogva kiegyenesedett.

Ha mesélték volna nem hittem volna el.


2011. máj. 23. 22:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

23:05-nak

Fiam hiperkatív, csak 8 hósan állt fel, 7,54 hónaposan mászott és ült.

Annyi idős korában, mint most lányom (26 hós) már voltak jelek, hogy hiperkatív, legalábbis így visszagonodlva. Bizton állíthatom, hogy lányom mostani állás szerint nem tűnik annak.

De ha mégis az lesz, akkor az lesz.

A fiam egy nagyon okos értelmes gyerek, csak kivcsit eleven.

2011. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

3 éves kor alatt NEM lehet megállapítani, hogy hiperaktív-e vagy sem. (a májusi IPM-ban van egy cikk a hiperaktivitásról, rettentően hasznosnak találom)


A lányom 6 hónapos 2 naposan állt föl. Én hagytam. Mégis, mit tudtam volna csinálni vele? Kigáncsolom???

2011. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ue

De már vannak jelek

Pont múltkor beszélgettema lányom leendő bölcsis gondozónőjével,aki még a 9-10 évea fiamé is volt és pont ő is mondta, hogy már voltak 2-3 éves korában ara utló jelek.

Persze én hadakoztam ellene.

2011. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!