Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam tegnap felállt, de...

Kisfiam tegnap felállt, de még nem mászik, nem ül magától, akkor most hogy lesz?

Figyelt kérdés

9,5 hónapos, nagyon jól elvan a kúszással, de már négykézlábra áll,csak még nem mászik.Megül a babakocsiban pl,de magától még nem.

Elkezdte magát felhúzni bár tegnap remegett a lába mint a kocsonya,ma már ügyesebb.De eldől pár másodperc után...igyekszem mindig mellette lenni, de ha véletlen nem jön össze akkor koppanni fog?Másnál is volt így, hogy még nem ült mikor felállt babája?


2011. júl. 26. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam 9 hósan állt fel, de előtte se nem mászott se nem kúszott és nem is ült. 10 hónapos volt, mikor elkezdett mászni, majd abból kiült. Nálunk a kúszás totál kimaradt. Igen, ilyenkor jobban oda kell figyelni rájuk, én próbálok mindig mellette lenni, persze van amikor koppan egyet, de megpuszillgatom és már semmi baj.
2011. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Náluk is előbb felállt majd utána tanult meg ülni,meg mászni is.Igen az elején sokat esnek de hamar megtanulják hogy le kell csücsölniük vagy kitámasztani.Én is igyekeztem ott lenni mellette de volt hogy akkor is elesett,mert nem voltam elég gyors.De pár nap alatt megtanulta hogyan kell tompítani az esést.Ő is 9.5hónapos volt.Most egy éves pont ma és most azért esik néha el mert túl gyorsan akar menni,vagy ha nagyon fáradt.
2011. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi nektek:)
2011. júl. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!