Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam elkezdett sikítva...

Brigitta04 kérdése:

Kisfiam elkezdett sikítva kiabálni. Naki nagyon tetszik nekem már nem annyira. Elhaggya majd magátol vagy türelemmel le lehet szoktatni róla?

Figyelt kérdés
9,5 hónapos.Egy darabig aranyos ahogy kiabál de most már majd mindenre ez reakciója.Valaki hasonló cipőben??
2011. márc. 25. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, voltunk, de már "kinőtte".

Majd nálatok is elmúlik. :)

2011. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten szórakoztat. Még néha én is sikongatok vele, akkor csak úgy nevet. Majd leszokik róla. :)
2011. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdte nekem is nagyon tetszett meg nevetett ő is a saját kis hangján.De most már ott tartunk,hogy igazábol mindenre ez a sikongatás,kiabálás a válasza.
2011. márc. 25. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát azért sikongat mert az elején te visszanevettél neki és ő azt hitte,hogy ez milyen jó dolog még anya is mosollyal jutalmazza!Most meg hiába csinálja anya már nem mosolyog vissza és nemtudja,hogy mi van!Én már a legelején figyelembe se vettem mikor elkezdte néha még csinálja de már egyre ritkábban!Bár egyébként nem olyan vészes dolog ez csak próbálgatják a hangjukat,csodálkoznak,hogy milyen hangok jönnek ki belőlük!
2011. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak a hangját próbálgatja.nyugi majd kinövi :)
2011. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te már a múltkor is kiírtad ezt a kérdést,nem?

Én imádom,mikor ezt csinálja,nagyon édes olyankor.

2011. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem én írtam a hasonló kérdést!Igen biztos én vagyis mis rontottuk el az elején azzal,hogy jót derültünk azon mekkorákat síkitozik.Remélem hamar leszokik róla.
2011. márc. 25. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!