Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hós és felállt! Hagyjam?...

Hat hós és felállt! Hagyjam? Akadályozzam?

Figyelt kérdés

Senki nem hiszi el nekem. Van egy saroktároló a szobájában. Eddig kúszogatott csak, le szoktam ott rakni (Egy paplan van kifeszítve).

Fekvőtámaszozott már párszor.

A Saroktárolóhoz odaevickélt megfogta a tetejét és felhúzta magát állásba.

Először hajolva, majd a bútor szélét megfogva kiegyenesedett.

Ha mesélték volna nem hittem volna el.


2011. máj. 23. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, ez van. Csak vigyázz, ilyekor még dőlnek, mint a léc. Nehogy nagyon megüsse a magát, a fejét.
2011. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én elhiszem, mert az én kisfiam is pont 6 hónapos volt, mikor reggel állva fogadott a kiságyában:) Aznap mentünk státuszmérésre, a védőnőnek is kikerekedett a szeme, amikor mondtam! Szóval teljesen rendben van ez így, ők mozgásban eőbbre járnak a megszokottnál, hagyd csak, hadd produkálja magát:)
2011. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nyugi semmi baj

amit egy baba magától meg tudd csinálni attól semmi baja nem lesz

és igen nem árt ha puhára esik .-)

azért az egyensúlyérzékük még nem a legjobb

2011. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy le"fake"zitek.

Nekem ez túl gyors. Nemrég hoztuk haza!

2011. máj. 23. 22:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én nagyobbik lányom is felállt már 6 hónaposan és 9 hónaposan már ment egyedül. A kisebbik már "lustább" volt.

Amit egyedül csinál,azt hagyni kell,attól nem lesz semmi baja. Az sem baj,ha elesik,mert megtanul majd vigyázni magára.

2011. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ajaj,látom nem csak mi vagyunk így :-),bevallom aggódom,hogy nem e a hiperaktivitás korai jele ez a kislányomnál.


Nekünk anyukáknak semmi sem jó,ha korán,ha későn...ha időben...:-D

2011. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha direkt próbálkozik ezek után, akkor úgysem tudsz vele mit csinálni, hagyjad. De tereld el a figyelmét, menjetek ahol nincs segítsége még felállni. Hagy kússzon másszon eleget előtte. Azt hallottam jobb ha másznak fontos az agynak, nem csak a felálláshoz, erőnléthez segít. Ha kimarad, az okozhat valamit, de nem akarlak ijesztgetni nem feltétlen lenne baj.
2011. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam nem volt még 7 hónapos mikor felállt.9 hónaposan meg már szaladni kellett utána.Szó szerinte.Úgy rohant mint egy kis villám.

Nem tudsz vele semmit csinálni,hagyd a kisfiad,had csinálja ami neki tetszik, de az esésekre tényleg vigyázz, mert még picike.

Most az én fiam 2 éves de mindenhova felmászik.Szekrény majd a tv tetejére.Vagy a konyhába először a székre majd az asztalra.Szinte nincs olyan hely a lakásba ahova nem mászott volna még fel.És rendszerint esik is elég durvákat.A szülinapját is a baleseti kezdtük.Épp felmászott az ágy karfájára onnan tovább akart mászni a szekrényre de megcsúszott a lába és beesett a szekrény az ágy és a rattan szék közé.Megvizsgálták szerencsére nem lett komolyabb baj.Már szinte bérletünk van a balesetire.Volt olyan hét,hogy 3 szor is menni kellett.

Egy hasznos tanácsot írnék neked.Vannak ezek a kis pici puha babacipők.Ezeket használjátok ha tudjátok.Sajnos én nem adtam a fiamra itthon sosem cipőt mindig zokniba vagy harisnyába volt.És azt mondta a doki,hogy e miatt tartja befele fordítva a lábfejét járás közbe.Most fogunk majd neki venni speciális cipőt.

2011. máj. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne csinálj vele semmit. Egy darabig ez lesz a sláger, nekünk 1 hónapig csak a felállással foglalkozott egész nap, aztán rájött, hogy mászni hatékonyabb a helyváltoztatást nézve. :)

5 hónapos, és 1 hetes volt, amikor felállt!! eszembe sem jutott aggódni...

2011. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lányom 6 hónapos és 1 hetes volt ,amikor felállt, előtte majdnem napra ponosan 6 hósan felült.
2011. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!