Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabám 5 napja először...

A kisbabám 5 napja először felállt, de 3 napja egész nap üvölt! Miért?

Figyelt kérdés
Szoptatom, etetem, itatom, játszok vele, de amikor letenném az őrületig üvölt! Próbáltam hagyni, de nem áll le, csak fokozódik! A földhöz veri magát, ha megpróbálok kilépni a szobából, akkor aztán az egész környék őt hallja, soha nem kényeztettem el, eddig szépen elaludt magától! Most már az is van, hogy teljesen ki van fáradva este, elalszik a cicimen, berakom az ágyba, és ÁLMÁBAN felül, majd ébredezve feláll, és megint üvölt, ha lefektetem azért üvölt, közben már látom, hogy annyira fáradt, hogy majd összeesik! Alig alszik nap közben! A két alsó foga már kint van, 7 és fél hónapos! SEGÍTSÉGET KÉREK!!!
2011. júl. 10. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás??? Az én egyébként nyugodt Lányom is ezt csinálja pár hete. Eddig 1* keltünk éjszaka, csendben mocorgott, onnan vettem észre, hogy ébren van, mostanában van, hogy 5-6* kelünk és sírva hív! Reggel sem tudok pihenni már. Eddig elvolt Apával kelés után, most addig zümmög, sír, még fel nem kelek. Ilyenkor és éjszaka is rögtön a cicit keresi. Ha bekapja nagy szemekkel néz és megnyugszik. Szerintem olyankor biztos benne, hogy nem megyek el mellőle. Túl kell élni ezt az időszakot! Kitartás!
2011. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont ezért fejlődési ugrás szerintem és ilyenkor orditanak!Az enyém is igy volt!Majd elmulik kicsit vigasztald meg de ne ess tulzásba!Kitartás:)
2011. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Utánaolvastam ennek a szorongásnak, és pontosan azokat tapasztalom, amiket leírtak! Én nem is tudtam, hogy van ilyen!
2011. júl. 10. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!