Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy tápszeres-...

Normális hogy tápszeres- anyatejes babánk 3 napja nem kakil csak erőlködik?

Figyelt kérdés
Kamilla, laevolac nem segített
2011. máj. 20. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hááát ha csak anyatejes lenne akkor azt mondanám nem gond.De így, és hogy erőlködik is, lehet nem megy neki....mennyi idős?

Próbáltad már lázmérőzni?(bekened popsikrémmel a lázmérőt, bedugod a fenekébe, ez ingerli és tud kakilni)

2011. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5-7 nap a normális. Az én kislányom is anyatejes-tápszeres és 5 naponta kakilt. Aztán ahogy egyre többször kapott tápszert, beindult a kaki is. Hőmérőztem, szélcsöveztem és tornáztattam. Picit ingerelni kell a hőmérővel, és meg lesz az eredmény. tegyél meleg törölközőt a hasára. Valószínű a tápszer összejött már neki rendesen,és nem tudja kikakilni. 8 hetes a kislányom és kb vasárnap óta van kakija minden nap, előtte mi is kínlódtunk rendesen.
2011. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babád,de próbálj meg adni neki valamilyen gyümölcsöt,gyümölcslevet.Ha még túl pici ehhez,akkor lázmérőzd meg nyugodtan,neki sem jó ha szenved.Biztos fáj a pocija is!Ezzel a "3-5 napig nem kakil,semmi baj" dologgal meg úgy vagyok...próbálj meg te nem kakilni 5 napig,kíváncsi leszek hogy érzed majd magad...
2011. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap sír a két hós babám, ha erőlködés után nem jön, csak lilul a feje. Néha masszírozásra kijön, ha nem, én lázmérőzöm. Csak tápszeres mondjuk.
2011. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Senki nem írta azt, hogy ha 3-4 napig napig nem kakil a baba, az jó, tudjuk, hogy rossz neki, csikarja és szenved, csak azt akartam jelezni, hogy nem kell orvoshoz szaladni vele, mert ő sem fog erre mást mondani, mint amiket mi is felsoroltunk.

Én is mindig megpróbálok segíteni a babámon, ha nem jön ki a kakija, de sajnos nem mindig vezet eredményre. Nem kell rögtön okoskodni, és lehurrogni az embert!

2011. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"5-7 nap a normális" - ez van odaírva.Nem okoskodom,meg nem hurrogtam le senkit,de ha te sem hiszed amit mondasz ill. nem értesz egyet vele,akkor ne írd le.Én is tudom,hogy minden doki ezt mondja,nekem is ezt tanácsolták hasonló probléma esetén,és már akkor sem értettem egyet velük.Nem szántam sértésnek amit írtam,csak leírtam a véleményemet :)
2011. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!