Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nyíregyházi kórházban igaz...

A nyíregyházi kórházban igaz hogy 2 részre vannak osztva a kismamák (egyik részen magyarok másik részen a kissebség)?

Figyelt kérdés
A és B oldalon
2011. máj. 19. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Azt nem tudom, de én is ilyen kórházban szeretnék szülni. Nálunk sajnos nincs így :(
2011. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anya33 válasza:
Ez így van!! Sjnos mivel barna bőrü vagyok többször tettek már a B oldalra de ha olyan volt a szobatárs akkor szóltam, hogy vigyenek át, vagy balhé. Amugy nem vagyok roma, de ha az lennék sem bánnám, mert nagyon sokan vannak tiszták rendesek közöttük, csak van 1 pár alja nép aki retek, és miattuk már minden roma emberrel ugy bánnak, ahogy. Meglehet keresni Kiss Zoltán betegjogi képviselőt az emeleten van szobája és ellehet panaszolni ha probléma van. Érdemes!!
2011. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömnek nem volt másik hely csak a romák között és rajta kívül a szobában mindenki roma volt csak ő nem(nagyon jó családból származik hófehér bőrrel)Mondták neki hogy kéresse magát át a másik oldalra de ő már nem akart költözködni így ott maradt azt mondta hihetetlen milyen tudatlanokkal volt egy szobába(nem ismerték az órát és így mindig tőle kérdezték meg az időt,olvasni az 5 személyből 2-tő nem tudott.A gyerekeiket így becézték(kis köcsög)elnézést szó szerint idéztem.Nagyon érdekes ezt szociális szemmel nézni,milyen diszkrimináció van az országban.(hozzáteszem nem védelmezek csak nagy a társadalmi különbség)
2011. máj. 19. 09:58
 4/10 anonim ***** válasza:
hát, én a rizikón feküdtem és ott nem volt ilyen szeparáció :( volt is ebből balhé.
2011. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is feküdtem a rizikón és én is tapasztaltam ilyeneket.

Igaz csak egy napot de bőven elég is volt.

2011. máj. 19. 10:21
 6/10 anonim ***** válasza:
te indítottad a másik kérdést ? :)
2011. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen mert a barátnőmmel kíváncsiak voltunk vagyunk melyik részleg a legrosszabb.És most már biztosak vagyunk hogy mind a két osztály botrányos.Köszönöm a válaszokat.Megnyugodtam hogy nem csak nekem ilyen a véleményem.
2011. máj. 19. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Bocsánat, mert nem ismerem a körülményeket, nem vagyok nyíregyházi. De azért valljuk be nem véletlenül van ez így. Én örülnék neki, ha külön lehetnék a romáktól. Nem hiányzik, amiket leírtál, meg egy 50 fős pereputty látogatása. Igaz, hogy diszkrimináció, de csakis ők tehetnek róla. Az első lányommal direkt kétágyas szobát kértem, de mindegy volt, mert oda is beraktak egy cigányasszonyt mellém. Szerencsére csak az utolsó éjszakára, de még a WC-re is vittem a gyereket magammal. Bocs az off-ért.
2011. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
osztom a véleményedet és mindenkinek csak azt ajánlhatom aki megteheti hogy inkább alapítványi szoba mint 3 vagy több nap ideg.
2011. máj. 19. 11:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Az első napokra mindenki úgy szeretne vissszaemlékezni hogy élete legboldogabb napjai voltak és minden a legtökéletesebbre sikerült.
2011. máj. 19. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!