Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beengeditek magatokhoz a...

Beengeditek magatokhoz a gyereket a wc-be/fürdőbe, ha az ajtó előtt ordít?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 13:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne? Abban nincs semmi rossz. Az nem pedofília.
2011. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Persze...
2011. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 krisztivan ***** válasza:
93%
Az enyém még kicsi hozzá de nem csukom be az ajtót kilincsre és nem is fogom.A barátnőm kislánya is mindig mindenkit(csak akinek ez nem volt kínos)kisért wc-re.Hamar szobatiszta lett.Szerintem ezért is,hiszen utánoznak minket felnőtteket.
2011. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

WC-fürdő nálunk egyben van. Ha fürdök, vagy csak gyorsan pisilni megyek, nyitva hagyom az ajtót, hogy bejöhessen utánam kisfiam, ha akar (20 hós lesz). De ha nagy wc-zek, akkor becsukom az ajtót, azt szeretem magamban egyedül intézni. :)

Apja szintén becsukja ilyen esetben az ajtót, kisfiam megy oda az ajtóhoz, szólongatja apját. Kézen fogom, elkísérem onnan, és mondom neki, hogy apa most wc-zik, erre ő magától mondja már, hogy HAGYJAD. :)))

2011. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Nagy wc-nél nem, pisinél igen, de annak sem örülök. Meg kell tanulni,hogy nem áll meg a világ, mert anya 3 percre elszaladt wc-re!
2011. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Mindig is bejött velem, mióta kúszni tud. Fürdeni is, vécére is.

Sőt most előszeretettel mutatom neki a nagyvécézésem eredményét, engedem, hogy ő húzza le. Ez így undorítónak tűnik, de szobatisztaság szélén vagyunk, és ragaszkodik a kakijához, csak a pelusba hajlandó, pedig pisilni már a vécére jár. Ezért mutogatom neki, hogy én is oda kakilok, és nem a pelusba.

2011. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem...ha fürdök nem jöhet be, mert elcsúszhat és abból csak baleset lehet. alapból sem engedem be oda, mert sok rosszat tud a fürdőbe csinálni. oda nem engedem be..amíg tusolok apa igyekszik rá figyelni.
2011. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%
Hát az én lányom még csak 7 hós. De ha kimegyek a szobából már kúszik utánam. Ha WC-re megyek, beengedem de csak mikor pisilek. Ha nagy dolgom van akkor addig beteszem a kiságyába. Fürdeni akkor szoktam mikor már alszik. Ha nagyobb lesz akkor sem fogok előtte fürdeni, meztelenkedni. Ez nálunk nem szokás.
2011. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Persze. Nagyon érdekli, hogy mi történik ott. (17 hós). Sőt kértem a férjemet, hogy engedje be ő is, ha szeretne hozzá bemenni, mert mégiscsak férfi lesz ebből az én kis mazsolámból is 1x, és szerintem jó, ha látja, hogy hogyan pisil egy férfi. Egy idő után úgy sem lesz érdekes, el fog múlni ez a mánia is náluk, mint minden más. Fürödni ritkán lát, mer akkor zuhanyzunk általában, miután őt már lefektettük.
2011. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jaj, ez eszembe se jutott, hogy pedofília lenne, nem azért kérdeztem.

Az én fiam 1,5 éves, pisiléshez be szoktam engedni, nagy wc-zéshez nem, meg tampon, betét cseréhez sem, az nem neki való szerintem. Meddig tart ez a korszak egyébként?

2011. máj. 18. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!