Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beengeditek magatokhoz a...

Beengeditek magatokhoz a kicsit a wc-re?

Figyelt kérdés

Ti beengeditek a kicsit, ha wc-n vagytok? Kisdologhoz, vagy a nagyhoz is?

Szerintem érdemes beengedni, mert úgy hamarabb rászokik a szobatisztaságra, ha látja, hogy az anyukája mit és hogyan csinál. Csak éppen kicsit zavar, ha kíváncsiskodik, és kérdezősködik :)


2011. máj. 24. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, de bejön....
2011. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És nem zavar, hogy látja/hallja, ahogy alkotsz? :)
2011. máj. 24. 20:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is bejáratos kezdettől fogva wc-be is, fürdőszobába is, amikor fürdünk. 2 éves kisfiú
2011. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De, nagyon.. (1.)
2011. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább beengedem, annyit szeleskedik, hogy még azalatt a másfél perc alatt is képes valami kárt tenni magában.
2011. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk panel wc-nk van, tehát nagyon beengedni nem is tudnám, mert nincs hova. De a nyitott ajtó az alap, már mikor még csak mászott is, de az ajtókat imádta csapkodni (nem is csukta oda sosem az ujját) Szóval inkább játszunk, ő kopog, én vissza, volt egy idő, mikor a kulcsot kérte el, és próbálta betenni a kulcslyukba, az ajtó persze nyitva, mostanában a wc papírból kér, stb. De amikor felállok, mert végeztem, akkor mindig mondom neki, hogy csukja be az ajtót, ekkor becsukja, én gyorsan kilincsre csukom, végzek, és kijövök....
2011. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2éves kislányom szinte mindig bent van.
2011. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam. Beengedem a wc-be, pisil mellettem a bilibe, ha épp kell neki. Ha nem akkor csak szólok, hogy wc-re megyek, de már csak ritkán jön utánam. Az ajtót nyitva szoktam hagyni, hogy halljam, mit csinál, vagy hív-e éppen. Van, hogy jön és azt mondja: "Becsukom az ajtót, amíg wc-n vagy, mert így illik:-)"

Eleinte én is furcsán éreztem magam, de tudom, természetes a kíváncsisága és hogy egyszerű válaszokkal is megelégszik:-)

2011. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21:08, dettó ez van nálunk :)
2011. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindkét fiam bennt van amíg ott ülök. Pedig néha milyen jó lenne legalább akkor az a 3 perc nyugalom. De ha nincsenek ott akkor tuti kárt tesznek valamiben vagy magukban.
2011. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!