Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beengeditek magatokhoz a...

Beengeditek magatokhoz a kicsit a wc-re?

Figyelt kérdés

Ti beengeditek a kicsit, ha wc-n vagytok? Kisdologhoz, vagy a nagyhoz is?

Szerintem érdemes beengedni, mert úgy hamarabb rászokik a szobatisztaságra, ha látja, hogy az anyukája mit és hogyan csinál. Csak éppen kicsit zavar, ha kíváncsiskodik, és kérdezősködik :)


2011. máj. 24. 20:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én most azt mondom, nem engedném be, de még nem olyan korú a picur, hogy ez felmerülne. Amúgy a wc elég pici nálunk, egy emberes...Ha egyben lenne a fürdőszobával, akkor esetleg.
2011. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki ezt mondja először. De majd amikor a 1,5 évesedet ha szem elől téveszted máris hajmeresztő dolgot csinál, inkább azt mondod gyere kicsim állj meg az ajtóban amíg nem tudok rád figyelni. :-D
2011. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amikor pici voltam,mindig bekukucskáltam,mit csinál ott anyu,7 hónaposan jártam,1 évesen meg éjjel kimentem egyedül kakilni.nagyim vette észre,hogy ott vagyok,és közöltem vele hogy "kakijok" :D Azt mondták feleslegesen vettek nekem bilit. =)


Szóval szerintem nem hülyeség,ha látja a pici,hogy hova kell intézni a "dolgot"

2011. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!