Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális az, ha...

Szerintetek normális az, ha valaki pofonveri a 16 hónapos kisfiát, mert nem fogad szót?

Figyelt kérdés
az egyik rokonom felpofozta a kisfiát, mert az többszöri kérésre sem csinálta azt, amit kért tőle az anyukája... Nem is értem hogyan várhatja el egy ilyen pici fiútól, hogy parancsszóra csináljon mindent. Nekem ez nagyon furcsa, és én még azzal sem értek egyet, ha valaki a nagyobb gyereket veri, de a nagyobb legalább már érti miért kapja, nade egy ilyen pici... Ti mit gondoltok erről?
2011. máj. 16. 23:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha már most veri,mi lesz később?A szomszédunkban volt egy család,ahol anya is,apa is úgy gondolták,hogy a pofon egy természetes nevelő eszköz.Saját elmondásuk szerint a fiuk csak úgy tud elaludni,ha apa egy rohadt nagyot lekever neki.Ez komoly,nem vicc!Rendszeresen hiányzott az oviból a kisgyerek,folyton történt vele valami..állítólag sokszor leesett a lépcsőn,vagy nekiszaladt a falnak.KÉrdezősködtünk,hogy mit lehet tenni,mert ez nem normális,de úgy igazán beleszólni nem lehetett,mert ők ezt így találták helyesnek.Egy lap van csak ilyenkor a kezedben : be kell jelenteni a Gyámhivatalban.Ők szó nélkül kimennek ellenőrizni és onnantól kezdve rendszeresen kijárnak.Bár nem ismerem a szülőket,lehet,hogy még ezért is a pici fog kapni....
2011. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:46"


Jó olvasni , hogy vannak még öntudatos és lelkiismeretes szülők.

2011. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Csak kár, hogy más anyánál ez nem természetes.
2011. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!