Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babának felezett őszibar...

5 hós babának felezett őszibarack konzervet szabad adni?

Figyelt kérdés
Most kezdem megismertetni az ízekkel. Eleinte csak az alma levét ette, most már pépként megeszi az almát. A sárgarépát egészében harapdálja (nincs foga, gondolom dörzsöli az ínyét meg tetszik neki az íze), de bébiételként nem eszi. Gondoltam mutatok neki más gyümölcsöt, mondjuk az őszibarackot.
2011. máj. 16. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
a konzerv sok cukrot tartalmaz, szerintem az még korai. inkább idénygyümölcsökkel kellene próbálkozni.
2011. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én inkább üveges bébiételt keresnék barack ízben.
2011. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A bébiételek nagy része is tartalmaz hozzáadott cukrot. Ennyit erről. Szerintem nyugodtan adj neki, nyilván nem egy kilót fogsz beletömni. :-)
2011. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én az csak 1 éves kora után adtam, mert cukrozott és tartósítószeres, ami egy ilyen pici babának még nem való.

A répával vigyázz nehogy megfulladjon.

Sok gyümölcsöt lehet kapni bébiételként, az én lányom sem ette meg a főzelékeket, de a gyümölcsöset igen.

2011. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az őszibarack az egyik kedvence a lányomnak. Mirelitbe szoktam venni, 450 grammos kiszerelésben vannak, 600 Ft körüli árban.Konzervest a tartósítószer miatt nem adnám.
2011. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

inkább mirelit barack.

a konzerv nagyon cukros.

2011. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, megpróbálom a mirelitet. A tartósítószerrel nem is gondoltam.
2011. máj. 16. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem elég tiszta körülmények között készítik! Ugyanez vonatkozik pl a 100% gyümölcslevekre is, hiába ihatná elvileg, nem a babaitalok/ételek előírásai szerint készül. A bébiétel/ital szigorúbb elvárásoknak felel meg ( a gyümölcs is és az egyéb alapanyagok, és persze az üzem tisztasága is.
2011. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a tartósítószer miatt nem adtam konzerveset,inkább bébikaja vagy fagyasztott amit mi raktunk el otthon.
2011. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 alaszka ***** válasza:
49%
Én nem adnék konzervet neki...Csak bébiételben, vagy friss barackot. Ha most kezded a hozzátáplálást, akkor meg szerintem a barack is korai még. Előbb, alma, krumpli, banán, sütőtök, répa... ha ezeken bőven túl vagytok, akkor jöhet a barack.
2011. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!