Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha először kóstoltatom a...

Ha először kóstoltatom a halat a kisfiammal, lehet konzervet is adni?

Figyelt kérdés
Paradicsomos makréla,tonhal natúr lében ugye adható?
2011. júl. 27. 21:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én biztos nem adnék konzervhalat a gyerekemnek, sehogyan sem. Vajon süss ki inkább hekket.
2011. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem adnék! Egyébként édesvízi hallal kell kezdeni a kóstoltatást.
2011. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az indonéz gyerekek milliói hallal kezdik az elválasztást, és nem édesvízivel... mindegy milyen hal,m de ne legyen konzerv, ne legyen szálkás, és ne legyen olajban kisütött sztem eleinte. Tökéletes a lazac, de a pangasius, és hekk is jó lehet, vagy a magyar harcsa.
2011. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, és az indonéz gyerekek milliói felháborodottan köpnék ki a magyar almát, mert mi meg azzal kezdjük a hozzátáplálást...:))) Elég messzi a példád, előző!
2011. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mindez attól függ mennyi idős. Ismerek olyat aki 2 évesen még nem evett halat. Na neki adhatnád. Én anno ilyen mirelit filével kezdtem, amit megsütöttem magunknak, védőnő viszont azt mondta még ezek a halrudak is nagyon jók, csak áztassam le róla a zsiradékot. Konzervet azért sem adnék neki mert NAGYON olajos és vajon mi van benne????
2011. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 xStefix ***** válasza:
Én se adnám. Inkább halrudacskák, szintén jól lecsepegtetve, kicsi korban akár még panír nélkül is. Vagy üveges bébiételként, azoknak még a szaga is elég elviselhető (én nem szeretem a halat)...
2011. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem sem jutott volna eszembe,de egy hozzátáplálási tanácsadóban olvastam,hogy konzervben is lehet adni a halat. Tőkehalat,tonhalat,makrélát,lazacot,süllőt ajánlanak.
2011. júl. 28. 09:20
 8/15 xStefix ***** válasza:
És hány hónaptól javasolja a tanácsadó?
2011. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
10 hó
2011. júl. 28. 09:25
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is 10 hónapos, én is tettem fel hasonló halas kérdést, de én nem merek neki konzervet adni.Hiába olivaolaj, ami egészséges, akkor is tömény olajban úszik egy kevés hal.Az én kicsim hasa picit érzékenyebb az átlagnál, egy éves kora előtt nem kockáztatom ezt meg.Hiába öntöd le róla az olajat, a hal már megszívta magát.Én halat eddig csak bébiételben adtam, de életében először és eddig utoljára hányt a paradicsomos haltól.Úgyhogy én pihentetem a hal témát.Bár lehet megenné, ha én főzném neki, mert csak a paradicsomtól undorodott meg.
2011. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!