Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha először kóstoltatom a...

Ha először kóstoltatom a halat a kisfiammal, lehet konzervet is adni?

Figyelt kérdés
Paradicsomos makréla,tonhal natúr lében ugye adható?
2011. júl. 27. 21:30
1 2
 11/15 xStefix ***** válasza:
100%

Hát az olajos halat én se adnám 12 hós kora előtt, sőt, de filéként vagy kész kajcsiban már szerintem is lehet ennyi idősen.


A paradicsomot az enyém se bírta egy ideig, csak ő pöttyös lett tőle (bár leginkább a ketchuptól).

2011. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az én fiam már 14 hónapos,csak allergiára hajlamos,ezért vártunk eddig a hallal. Most már szeretném kipróbálni. Melyik halas bébiételt ajánlanátok?
2011. júl. 28. 12:07
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Van a kecskemétinek paradicsomos hala krumplival azt hiszem, 8 hónapos kortól.Biztos van több halas is, de én még csak ilyet láttam.A Hipp-nek is vannak halas bébiételei,csak nem tudom, melyek ezek, mert a kecskeméti állagát jobban szereti a babám.De ha már 14 hónapos, akkor adhatod sütve is.Saját magad is elkészítheted, nekem az édesvízi pisztrángot ajánlották.Kevés benne a szálka, ami van, az is nagy, könnyű észrevenni.Nézz szét a boltokban, biztosan találsz.
2011. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A kecskeméti paradicsomos halat próbáltuk egy évesen, iszonyúan nem jött be neki, egy kanál után undorodva öklendezte ki, később se változott meg.


Amúgy olvassátok el, mi minden van a halrudakban, mielőtt odaadjátok egy pici babának... én nem tenném.

2011. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9:56-os vagyok.Ezek szerint nem csak az én lányom hányt a paradicsomos halas bébikajától, ugyanezt ette ő is.Ez volt az egyetlen, amit kihányt, azóta se fordult elő.Akkor azt inkább ne add, válassz más fajtát, vagy készítsd el Te!Pici olajon vagy sütőpapíron sütve, pici fűszerrel, krumplipürével.Így én is megenném!
2011. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!