Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek, hogy elmúljon a...

Mit tehetek, hogy elmúljon a kisfiam náthája?

Figyelt kérdés

Dokinéni csak köptetőt írt fel, mert hurutos és zörög a tüdeje.

Viszont az orra is folyik. Tegnap mintha már jobb lett volna, de ma ismét elég rendesen folyik. Porszívozzuk, néha cseppentek is, de ezen kívül tehetek még valamit, hogy jobban legyen?


2009. márc. 12. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Homeopátiával próbálkoztál már? Nekem bevált! Meg hallottam a sós vizes párologtatásról, de ezt nem próbáltam! Mennyi idős a kisfiad? Mert adhatsz neki teát is, a hársfa és a bodza kiváló hurutos dolgokra, a kamilla antibiotikum hatású, gyulladáscsökkentő.
2009. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kamillateát adtam a lánykámnak, mikor megvolt fázva. A doktornéni azt mondta, hogy C-vitamint adjak neki.Vettünk Cebion cseppet és egy nap 1x, 10 cseppet kapott. Nagyon hamar rendbe jött. Bár nem értem az orvosodat, "zörög" a tüdeje és nem írt fel mást?

Jobbulást a kisfiadnak.

2009. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is jobbulást kívánok! Nálunk is a Cebion volt a megoldás, de reggel-este 10 cseppel. Nem kell félni tőle, mert vízben oldódó vitamin és ami nem kell azt kipisili a kicsi. Már 2 hónapja "tünetmentes", de megelőzésként a sok gyümi mellé még mindig kapja. Azóta enyhe orrfolyáson kívül más baja nem volt. Az orrát tengervizes sóöldattal fújtam orrszívás előtt. Remélem segítettem! :) Sok sikert és kitartást!
2009. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sinupretet adtam neki eleinte, de attól iszonyatos hasmenése lett.

Párologtatunk a szobájában UH-s géppel, eukaliptusz és citromfű olaj van belecsepegtetve.

Cebiont én is adom neki.

Teát abszolút nem iszik, főleg most hogy beteg, csak a tápszert hajlandó meginni. Amúgy inkább vízpárti, de abból se sokat iszik.

A homeos dolgokról nem sok jó véleményem van. Magamon tapasztaltam, hogy egy sima kis megfázásnak mandulagyula és homloküreggyula lett a vége a homeopátiás szerektől.

2009. márc. 12. 12:45
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja, holnap lesz 1 éves.

Az orrába én is a tengerivizes sprayt használom. Bár, kemény harc :)

2009. márc. 12. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A homeopátiás szerek, valószínű, hogy azért nem használtak nálad, mert már túl sok gyógyszert szedtél életedben, azok a gyerekek, akik még nem voltak annyit gyógyszerezve, nagyon jól reagálnak erre.
2009. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem szedtem sok gyógyszert:)

Gyerekkoromban alig voltam beteg. Felnőttként sem sűrűn, és ha felírták, akkor sem szedtem be.

2009. márc. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!