Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mikor elöször felállt...

Babátok mikor elöször felállt mennyire voltatok ott mellette hogy ne essen el? Még nem tud magától leülni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó ha ebben az időszakban a közelében vagy. Ne fogd, de ülj a háta mögé, ha elesne meg tudd fogni. Mi is nagyokat huppantunk ebben az időszakban, én sokat betettem a kiságyba, mert ott puhább volt a matrac, és a fejvédő védte a rácstól is. Néhány nap alatt ügyesen belejött! Ne feledd, hogy esni is meg kell tanulnia!
2011. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nálunk is kb. 1 hét volt ez az időszak. én is mellette voltam, kezem készenlétben volt, de így is esett párat. később már párnákat raktam 2 oldalra, meg mögé, hogy ha arra dől, akkor arra essen.

még 1 hónapja sincs, hogy áll, de már gyönyörűen leteszi a kezét eséskor. és szépen le is erszkedik térdelésbe. (ő sem ül még rendesen.)

2011. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!