Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap tervezzük hogy először...

Holnap tervezzük hogy először kivisszük sétálni 3 hetes kislnyunkat. Mibe öltöztessük hogy ne fázzon meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Body, rugi, esetleg harisnya, ezekre a bundazsák vagy overál, meleg sapka. Én a babakocsi aljára is szoktam egy plédet tenni és egy vastagabb pléddel be is takarom a kislányomat. Igaz, ő mindennap kint alszik:))
2009. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én még a kocsit is kibéleltem meleg plédivel bunda zsák v. overál alá meleg plüss rugi szél fogo v. esövédö kocsira
2009. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig kint altatom napközben a babám (már 8 hós) és a következő ruhákat adom rá: body, rugi, harisnya, kis zokni (mert nekünk nincs zsákunk) egy kis laza pulover, sapka, kesztyű, anorák. Babakocsiban alul pléd, és 2 takaróval takarom be. Ha esik az eső/hó illetve ha úgy és annyira fúj a szél, akkor ráteszem az esővédőt is, amúgy nem szoktam. Nem volt megfázva és nagyokat tud aludni kint (1,5-2 óra min.) Jó sétát!
2009. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Body, rugdalózó, bundazsák, 2 sapka. Én mindig úgy csináltam, és most a harmadik babánál is,hogy leteszem az egyik plédjére a babát, a fejét az egyik sarkához, és utána felhajtom a plédet, majd jobbról és balról szintén ráhajtom, így teszem a kocsiba. A kocsiban van még egy dupla rétegű, olyasmi, mint a pólya, de egy zipzáras. Aztán betakarom egy takaróval, és a babakocsin is van lábzsák.
2009. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bady, harisnya egy vastagabb pulcsi és nadrág és úgy tedd bele egy bundazsákba. A babakocsi aljár én is teszek plédet és még takartd be egy pléddel. Ha jó idő van mint ma is bár borult volt az idő, de 10 fok volt nem kell a kocsira rácipzározni a lábzsákot, csak ha hűvösebb lenne.

Nem kell túlöltöztetni mert az sem jó neki, sőt!

2009. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!