Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos kisfiam szembepisilt...

3 honapos kisfiam szembepisilta magat. Jart mar valaki igy? Mit csinaljak? Nem fog elfertozodni a szeme?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte minden kisfiúval megtörténik néhányszor:))). Nyugodj meg nem lesz semmi baja! nagycsaládos anyuka 2 fiúval:))
2009. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ugy vamn ahogy az előttem szóló irta:-))Amugy a pisi teljesen steril,szóval nem fertőz inkább fertőtlenít:-)
2009. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszt. letoroltem az arcocskajat es megmostam, a szemet is korbe toroltem. Ennyi akkor eleg? vagy csinaljak meg vmit?
2009. márc. 8. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 3 hónapos kisfiam 2 napja pisilte szemen magát:) nem lett semmi baja! nem is lett piros:) ne aggódj:)
2009. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom ez gyakori eset nálunk fiús anyukáknál. Ne aggódj semmi baja nem lesz. Jó babózást
2009. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!