Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már kinn van a babám also...

Ha már kinn van a babám also két foga meddig tart míg jon a tobbi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem fogja tudni megmondani, ugyanis teljesen változó, hogy mikor, milyen sorrendben jönnek a fogak.

Kisfiamnak az alsó kettő egyes jött először, 8,5 hónapos korában, majd a felső kettő egyes 10 hónaposan, aztán alsó kettesek egy éves korában, majd felső kettesek 13 hónaposan, aztán 15 hónaposan a jobb alsó és felső négyes rágói, majd 17 hónapos korára kibújt a bal alsó és felső négyese is. Most 19 hónapos, és jönnek a felső hármasai, vagyis a szemfogak.

De ha ezt a kérdést megnézed, itt is nagyon változó válaszok jöttek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi szépen :)
2011. máj. 1. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én Kisfiamnak négy és fél hónaposan jött ki az alsó két foga, és 2 hete a jobb felső, 1 hete pedig a bal felső. De tényleg minden kisembernél más! Az egyik ismerős kislányának (3 héttel idősebb a Fiamnál) már a hetedik fogacska bújt ki, a barátnőm kislányának (egyidős a Fiammal) még egy sem jött ki.

Üdv.

2011. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most lesz a Kisfiam 8 hónapos :)!
2011. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az én kislányom már 10,5 hos és még csak az also ketto jon neki :)
2011. máj. 2. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!