Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel éjjel a 7...

Miért kel fel éjjel a 7 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Eddig rendesen aludt. Este 9-10 körül elaludt és reggel 8-9 között ébredt. Közben 1-2 alkalommal ivott és 1-2 alkalommal kérte a tápszert is, de evés, ivás után nyugodtan aludt tovább. Pár napja nagyon sűrűn felkel éjjel. Nem éhes és nem is szomjas, mert hiába kínálom, nem kéri. Visszaadom a cumiját, de kiköpi és nyöszörög, aztán megint odaadom a cumit neki, általában ekkor visszaalszik. Éjszakánként 10-15 alkalommal megcsinálja ezt. Mi lehet a baja? Próbáltam magam mellé fektetni, de akkor is gyakran felébred. Lehet a foga miatt? A 2 alsóból 1-1 vékony csík látszik ki, máshol nem látok fogat. Adjak neki fájdalomcsillapítót? Vagy az lehet a baj, hogy vacsorára nem tápszert kap mint eddig, hanem gyümölcsöt? Sajnos tejem már csak 100 ml van naponta.

Próbáltam azt is, hogy nem ugrottam egyből a nyöszörgésre, de nem aludt vissza, hanem sírni kezdett.


2011. dec. 1. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

1. gyümölcsöt ne adj neki vacsorára, mert a gyümölcs nehezen emészthető és "belerothad" a gyomorba, erjedésnek indul

2. valószínű a foga nyomja, adj neki 2,5 ml nurofent

2011. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Chamomilla vulgaris 15 ch-t. Ez homeopátiás bogyó. Ha nem hiszel benne akkor is, mert én sem hittem benne, de azóta újra alszik rendesen. Fogzáskor ajánlják. Én 3x5 bogyót adok neki naponta. Az utolsót fél órával fürdés előtt.
2011. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ok. Köszönöm.

Kipróbálom a bogyót és visszaállok az esti tápszerre is.

2011. dec. 1. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
coffea tosta 15ch nekünk bevált
2011. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom egész éjjel alszik, kivéve ha jön a foga. valószínűleg ez lehet nálatok is. felsír, nyöszörög.
2011. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna, 6 hónapos éjjel kb.10 szer kelünk cumi vissza és alszunk...

A viburcol kúp sokszor segített.

2011. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez a helyzet, de már 2 hónapja. Pont 7 hós. MEgoldást még nem találtam, így én is a válaszolóid tanácsát próbálom majd ki, hátha...

Kitartást!

2012. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!