Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes lesz a babam,1 napja...

6 hetes lesz a babam,1 napja nem kakilt, tapszeres. Normalis? Tobbi lent

Figyelt kérdés
tapszeres, es ici pici anyatejcsit kap csak, nagyon keves van sajnos, eddig minden nap kakilt 1x, de most 1 napja nem. elso gyerekes anyuka vagyok normalis ez a tapszeres babaknal is? mert azt tudom hogy anyatejesnel igen.
2010. nov. 26. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Nyugi!! Én is pont így vagyok(voltam) vele. Bár nekem 2 és fél hós a kisfiam. Képzeld, volt olyan, hogy 2-3 napig se volt széklete egészen pici kora óta. Ez normális. Adsz neki teát? Az segít! (mecsek baby tea)


Ha bármikor lesz még kérdésed szívesen írok majd privibe is!

2010. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megijedni, normális tápszeres babáknal.Az enyém 6 hónapos, amióta nics tejem és tápszeres, csak 3 naponként van széklete, na ez már nem jó, de mit csináljak, most az ételeken keresztül próbálom helyrehozni, kisebb nagyobb sikerrel
2010. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

koszi a gyors valaszt. adtam neki teat, iyen baba teat, de annyira szereti, keveset iszik belole, es csak neha neha, mar 5 napja nem adtam neki nem kerte, telezabalta magat es olyankor nem kell neki:)

akkor nem kell izguljak emiatt, normalis:)

2010. nov. 26. 11:37
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves masodik koszi neked is valaszt, ha mar igy vagytok tobben akkor tuti nem parazok :)
2010. nov. 26. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A teával kapcsolatban csak annyit, hogy mindig evés előtt add neki(persze ne akkor amikor már kicsikkan a sírástól olyan éhes), hanem amikor tudod, hogy nemsokára enni fog. Én egy kicsi cukrot is raktam bele, mert anélkül le se nyelte, de azóta meg nagyon szereti. Lehet sokan letolnak majd, de nekem ez bevált, és nem lett tőle semmi baja.

2010. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt sajnos...

De nálunk 3naponta kúpozni kellett, mert magától nem kakilt:(

Aztán ahogy elkezdtük a hozzátáplálást minden helyre jött.

De azért beszélj majd a dokival, mert a tápszerrel is lehet variálni!

2010. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!