Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt aki becézte a gyerekét...

Volt aki becézte a gyerekét (nem a nevének a becenevével), és arra hallgatott csak?

Figyelt kérdés
hát én most igy jártam/járok..nem is gondoltam volna...szóval van egy ma 9hónapos fiam,és én mindig becézem,sokféleképpen,de amit sokszor mondok,az a rozi:) most biztos hülyének néztek,pláne hogy fiú,de ez csak úgy jött,és mindennapossá vált..de ha viccelődünk vagy bármi,mindig mondom neki"na mi van rozi?"..stb,ő mindig nevet rajta,és igy megmaradt a rozi,nyilván vendégségben,sétakor...stb,nem rozizok...és sajnos most az a helyzet van,hogy nem hallgat a saját nevére,csak a rozira.....:)eleinte jó poén volt,de igy hogy már csak erre hallgat,már nem :( párom azt mondta "hülye"vagyok,mert mindig roziztam,erre most tessék,majd hülyének néz mindenki,röhögni fognak...stb,magyarázkodhatok....de nekem eszembe se jutott hogy erre fog hallgatni,nem gondolkoztam előre,ez olyan ártalmatlan kis "móka"volt....most mit csináljak?Tudom,hagyjam el a rozit,és a nevén szólitsam,ezt csinálom,de kb mikorra fog a saját nevére hallgatni?Olyan hülyének érzem magam,hogy miért nem jutott eszembe hogy nyilván arra fog a gyerek hallgatni,amit többször hall,én vagyok vele egyedül szinte mindig....
2011. ápr. 28. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban csak az öcsi maradt meg unokatesóm második gyerekénél, ami engem zavar, de az ő dolguk. A saját nevére nem is hallgat.
2011. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam most lesz 15 hónapos! Bubunak hívjuk. Ha az igazi nevét mondom, semmit nem reagál... Bezzeg a Bubura, Bubusra azonnal odafigyel! Én is a napokban gondolkodtam el azon, hogy le kéne erről szokni, mert ha megy bölcsibe 2 évesen, akkor nem fog hallgatni a nevére. Pedig olyan kis Bubus! :)))
2011. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

23:14-es vagyok!!


Én öcsikének, öcsinek becézem a kisfiam,és ennek kombinációi...:))

Nem tudok róla leszokni, pedig gyönyörű neve van a fiamnak...


Mondjuk a rozi neccesebb..:))

Nem tudom, hogy hogy kéne?!

2011. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
már leszokóban vagyok:)
2011. ápr. 30. 20:57
 15/15 anonim ***** válasza:

Jó neked!

Én még nem... :(


Bubu Anyukája :)

2011. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!