Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 9 hónapos, még nem...

Babám 9 hónapos, még nem mászik, hogyan tudna felülni, ha nem mászásból?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Majd leülteted. A hasizma még nem elég erős hogy felhúzza magát. Majd úgy 2-3 évesen. Esetleg oldalra fordul és feltolja magát, de ez ritka, pláne ha még nem mászik.
2011. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az enyém is oldalra fordult és feltolta magát kb. ennyi idősen. Ő is csak ezután kezdett mászni.
2011. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pont úgy tudnak felülni általában, hogy ahogy hátról hasra fordulnának, felhuzzák a lábukat, oldalra fordulnak és kézzel felnyomják magukat. de láttam már videót, a kislány hasonfekvésből nyomta fel ülésre.

a lányom 8-9 hósan felült így oldalról, mászni, csak 10 hós korában tanult meg, de addigra már fel is állt. egyébként felülni nehezebb, mint felülni.

2011. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos és nem kúszik nem mászik csak állásba húzza magát és felül,mégpedig úgy,hogy hasrafekszik ,feltolja a fenekét büdösbogárba és átdöccen a lábain...tehát maga alatt van a kis lába amikor fenékemelésből "át ül".És kézzel felnyomja magát!
2011. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hónapos volt amikor felült hason feküdt, fenekén feltolta és maga alá kapta hirtelen a kis lábait. Mászni kb két hét múlva kezdett.
2011. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 9 hónaposan kezdett mászni. 11 hónaposan állt fel, azóta tud egyedül szépen fel, pontosabban leülni. Ő állásból tanult meg lecsüccsenni! Rövid idő után már ment neki a fekvésből felülés is, de először állásból huppant le!
2011. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!