Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nem baj, ha 6 hónaposan...

Az nem baj, ha 6 hónaposan még meg sem próbál felülni?

Figyelt kérdés
Már ügyesen kúszik, több métert megtesz, de se nem ül, és még csak meg sem próbálja, és nem is "kutyázik" még.
2011. aug. 12. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, nem baj, ráér még, az enyém ekkor kezdett forgolódni, azt 11,5 fél hónaposan már egyedül ment :)
2011. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, az én fiam is forog, már 1 hónapja ügyesen oda-vissza, de egyre több helyen olvasom, hogy mások 6 hónapos babái felállnak meg ilyenek...
2011. aug. 12. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden baba máshogyan fejlődik.

Az én lányom: 7 hónaposan felült, 8 hónaposan felállt és 11 hónaposan már magától ment, soha nem vezetgettem.

2011. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs a babáddal, a korának megfelelő dolgokat csinál. Az én lányom 9 hónapos múlt, 6 és fél hósan kezdett kúszni, 7,5 hósan ült fel, 8 hónaposan kezdett mászni és nem sokkal utána felállt a kiságyban. Azóta áll, ahol és amikor csak lehet - persze kapaszkodva. Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit irnak. Sokszor engem is elkeserit, mikor irják, hogy gyermekük már 6 hósan szaladt (persze ez ironikus túlzás), de aztán mindig megnyugtatom magam, hogy az orvos és a védőnő szerint is gyönyörűen fejlődik és boldog, egészséges, kiegyensúlyozott baba.
2011. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első

és akkor mi van? ez nem verseny!! az egyiknek meg 2 foga van 1 évesen, a másiknak meg 12, az egyik 18 hónaposan már mondatokban beszél, a másik 2,5 éves korára éri el ezt, mégis mindkettő teljesen rendben van és egészséges

Ha a gyerek egészséges, akkor nem kell semmi mással foglalkozni, nem azt kell nézni, hogy más gyereke miket tud, majd tudni fogja a tied is!

2011. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cseréljünk... Szerintem seperc visszaküldöd a lányom:D

Szerencsétlenségemre a fiam is anno meg most a lányom rohan

jöv héten csüt lesz 7hónapos a lányom ül, állásba húzza magát amiben csak lehet, mászik. Úgy szeretnék helyette egy kis veknit:)


[link]

2011. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Énis ilyen aggódós vagyok mint te.Az én lányom 4hósan fordult hátról hasra és csak 6hóan vissza.Még nem kúszik,nem mászik....de már nem érdekel kinek a babája milyen.Egészséges kiegyensúlyozott baba és ez a lényeg.Nincs elkésve semmivel.

6és fél hónapos kislány anyukája

2011. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!