Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő + 4 macska 74 nm-en?

Csecsemő + 4 macska 74 nm-en?

Figyelt kérdés
Egy olyan problémán lenne, hogy a párom nem engedi, hogy elajándékozzuk ,,kedvenceinket". 2 szoba + napalis albérletben lakunk, ahol az egyik szoba a macskaszoba a másik a hálónk egybe a műkörmös asztalommal. A macska szoba hihetetlenül büdös. 4 macska van (szénszűrős fedett az alom, de mindig mellé találnak...) Mind a 4 lány és még az utcáról fogadtuk be őket. Kettő ezek közül most tüzel. Eléggé idegesítő a nyávogásuk, de annyi kiadásunk van hogy nincsen pénzünk megműttetni. Férgesek (pedig már 1x adtunk nekik féregírtót) és nincsenek meg a kötelező oltásaik. Mosdattuk már párszor őket így már nem bolhásak. Összevesztem a párommal, mert már többször előfordult, hogy kinyitott a amacskák ajtaját és a kiáradó alom szagtól hánytam. Azért zárja be őket, hoyg amég nem vagyunk itt ne cincálják a bőr kanapét. Viszont a párom 3 napig dolgozik 3 napig nem (ekkor nyitva vannak folyton). tehát a hónap felébe nincs itthon és olyankor én nem megyek be etetni se őket! Egyszerűen annyira hányok tőle, hogy nem tudok bemenni oda. Nálunk a macskaszobából kimennek a folyosóra ha nyitva van aztán konyha, majd nappali. Mondtam a páromnak, hogy el se bírom képzelni, hogy kiengedje majd őket ha a baba megszületett hogy mindent összekoszoljanak a magukon szétkent kakijukkal(főleg a konyha!). mire ő? Majd a gyerek úgyis csak aludni fog majd csak onnan a szobából lesznek kitiltva. inkább a gyereket zárjuk be. Nagyon kérek valakit, hogy válaszoljon nekem arra, hogy valóban hiszti-e hogy úgy érzem veszélyt jelent ez a sok macska ránézve. Hogy hazzam haza bűzbe a gyerekemet??? (ha be vannak zárva illatos vegyszerekkel letakarítok mindent és akkor nem lehet érezni) Csak szerintem luxus, hogy külön szobába vannak a macskák miközben a lányunkak nem lesz egy rendes gyerekszobája??? Mivel győzzem meg (ész érvek betegségekkel ilyesmi? toxopasmán már 1x átestem régebben)? Már válaszút elé állítottam és a macskákat választotta... 21 hetes nagyon szomorú kismama:'(
2011. ápr. 27. 17:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Tudom hogy most ezt nem látod át,de hidd el,jól jártál!!Próbálj segitséget kérni a családodtól,elhiszem hogy a hátad közepe sem kivánja,de szükséged lesz rájuk.Ne aggódj,ezek után csak jobb jöhet.Minden jót,szivből kivánom.Ha lesz kedved irj később mi van veletek kérlek!
2011. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom, őszintén! És hidd el, egy ilyen emberrel semmit nem vesztettél! Később fogod ezt belátni. Nem létezik, hogy itt csak a macskák okozták a problémát. Szerintem ez csak kifogás. Megfutamodott...

Remélem megoldódik a sorsotok! Tényleg szükséged lesz a családodra! Sok szerencsét és boldogságot a babához!

2011. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!