Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő + 4 macska 74 nm-en?

Csecsemő + 4 macska 74 nm-en?

Figyelt kérdés
Egy olyan problémán lenne, hogy a párom nem engedi, hogy elajándékozzuk ,,kedvenceinket". 2 szoba + napalis albérletben lakunk, ahol az egyik szoba a macskaszoba a másik a hálónk egybe a műkörmös asztalommal. A macska szoba hihetetlenül büdös. 4 macska van (szénszűrős fedett az alom, de mindig mellé találnak...) Mind a 4 lány és még az utcáról fogadtuk be őket. Kettő ezek közül most tüzel. Eléggé idegesítő a nyávogásuk, de annyi kiadásunk van hogy nincsen pénzünk megműttetni. Férgesek (pedig már 1x adtunk nekik féregírtót) és nincsenek meg a kötelező oltásaik. Mosdattuk már párszor őket így már nem bolhásak. Összevesztem a párommal, mert már többször előfordult, hogy kinyitott a amacskák ajtaját és a kiáradó alom szagtól hánytam. Azért zárja be őket, hoyg amég nem vagyunk itt ne cincálják a bőr kanapét. Viszont a párom 3 napig dolgozik 3 napig nem (ekkor nyitva vannak folyton). tehát a hónap felébe nincs itthon és olyankor én nem megyek be etetni se őket! Egyszerűen annyira hányok tőle, hogy nem tudok bemenni oda. Nálunk a macskaszobából kimennek a folyosóra ha nyitva van aztán konyha, majd nappali. Mondtam a páromnak, hogy el se bírom képzelni, hogy kiengedje majd őket ha a baba megszületett hogy mindent összekoszoljanak a magukon szétkent kakijukkal(főleg a konyha!). mire ő? Majd a gyerek úgyis csak aludni fog majd csak onnan a szobából lesznek kitiltva. inkább a gyereket zárjuk be. Nagyon kérek valakit, hogy válaszoljon nekem arra, hogy valóban hiszti-e hogy úgy érzem veszélyt jelent ez a sok macska ránézve. Hogy hazzam haza bűzbe a gyerekemet??? (ha be vannak zárva illatos vegyszerekkel letakarítok mindent és akkor nem lehet érezni) Csak szerintem luxus, hogy külön szobába vannak a macskák miközben a lányunkak nem lesz egy rendes gyerekszobája??? Mivel győzzem meg (ész érvek betegségekkel ilyesmi? toxopasmán már 1x átestem régebben)? Már válaszút elé állítottam és a macskákat választotta... 21 hetes nagyon szomorú kismama:'(
2011. ápr. 27. 17:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Aztahéccencségit!!!! :-)

Végig sem birtam olvasni az irásod!!!!FÉRGESEK???BÜDÖSEKKK???!4EN?????SAJÁT SZOBÁBAN????FUJ!!!!!

Mond az neked valamit hogy T O X O P L A Z M Ó Z I S ? ? ?

Meg egy rakás más nyavalya?Hát bocsi,de amiket lertál már attól rosszul lettem.PEDIG ÁLLATBARÁT VAGYOK!!!!Ez igy nagyon nem okés,vagy dobd ki azokat a macskákat az ablakon,vagy valahova tüntessétek el őket,azt a szobát meg csináljátok meg a gyereknek.Ha a párod meg nem megy bele,huzzz onnan a fenébe.

2011. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

A párod egy állatkinzó aki veszélyezteti a saját gyereke életét és egészségét! Mert ugy olyat még nem hallottunk ugye hogy kiéhezett,bezárt házi macska ölt meg csecsemőt ugye???

Ha ti akartok lenni a következők csak rajta.Szerintem egyébként mutasd meg neki a válaszokat,ha ennyi ember véleménye nem elég neki akkor menjen a bányába dolgozni,és vigye a macsakáit is.

2011. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam hogy ráfekszik,rá fekhet a cica a(z alvó)babára.Újszülött baba nem biztos hogy elbír pl.egy 8kg-os kandúrral.Édesapám mentős,és sajnos párszor mentek ilyen balesethez.Nem olyan ritka mint gondolnád,ezzel egyébként nem állt szándékomban megsérteni a cica tartókat.Mondjuk a kérdezőnél valóban NEM EZ a potenciális veszély!
2011. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem.Ne haragudj,de nem teljesen van igazad.Undorító amit a párod művel,de te sem vagy piskóta.Ha a párod 3 napig szabad,miért nem viszi el őket,erre kell,hogy legyen pénz,ha ragaszkodik a cicákhoz.Ha 10 hónapja veletek vannak,már Te is ráértél volna őket elvinni amíg nem voltál terhes.Én elhiszem,hogy undorodsz tőlük.3 éve vagyok kutyatartó (közepes testű havanese kutyánk van),45 nm-es lakásban,természetesen benti kutya és tiszta,rendes,oltott,féregtelenített.Naponta takarítok,télen többször is és 9 hónapos a kisfiam.Amikor terhes voltam én is undorodtam a kutyánktól,alig simogattam meg,mert nem bírtam elviselni,pedig Ő teljesen tiszta.Még szülés után se voltam vele jóban,sok időbe telt,mire újra közel engedtem magamhoz.Ma már együtt játszanak a babával,nem tudom és nem is akarom őket elkülöníteni egymástól.Ez egy elég bonyolult szituáció,de ha már ebben nem tudtok megegyezni,mi lesz a gyermeknevelési kérdésekkel,ha addig együtt maradtok.Én nem tűrném el,hogy így elnyomjanak.Sok sikert.
2011. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
38%

Nekem egy macska is sok, mert undorító állatnak tartom őket, de ekkora helyen, ráadásul gyerek mellett...nem egészséges. Tudod mit? Tedd ki a férjedet a macskákkal együtt!Mehetnek mind az öten!

Amúgy sajnállak, hogy ilyen bolond férjed van. Szóljál titokban a tulajnak, hogy tetesse ki a macskákat a lakásból.

2011. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
50%
engedd szelnek oket !!!!! tudod mikor engednem en azt amit a te parod muvel az bolond neharagudj...
2011. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A terhességi toxicosisról hallottál már? Vagy a férjed? Beteg babát akarsz a világra hozni? Sűrgős szemléletváltást javaslok a férjednek és neked is!Ilyen esetben a védőnő értesíti a családvédelmet.Egy bébi nem játék, a gyermekvállalás gondolatától fogva felelős vagy érte!
2011. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg nem értem miért szerencsétlen macskákon kellene elverni a port..... Most őszintén? Ők miről tehetnek? Hogy hülye gazdáik vannak? Egy menhelyre kellene vinni őket vagy szólni az állatvédőknek! Nem a macskák hibája, hogy ápolatlanok, büdösek, koszosak.Én ismerek olyan családot ahol több cica is bent él és amíg észre nem veszed őket, eszedbe sem jutna hogy állat van a házban. Ez igényesség kérdése.

És egy válaszoló jól írta, mindenki a maga szerencséjének kovácsa. Segíts magadon, ne panaszkodj!


Amúgy szegény kérdező már így is iszonyatos zsákutcába futott ezzel a kapcsolattal, gyerekkel. Szomorú, amikor valakit csak a muszáj tart egy kapcsolatban. Most megmondom, hogy nem lesz hosszúéletű a dolog.


Hogy a francba tudsz együttélni egy olyan emberrel és pláne szülni neki, aki inkább a macskákat választja helyetted és a gyereke helyett????????????????????

Legyen már benned tartás!

2011. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. már a kérdés nem kérdés. Bár sokan nem arra válaszoltak... Sokminden lenne leírni hogy mi hogy volt, ahoz hogy megértsétek ez a szituáció hogy alakult ki. Abban viszont biztos lehettek, hogy nem ebbe az emberbe szerettem bele. Ha kíváncsiak vagytok rá a megoldás hogy ő kivett egy albérletet a világ másik végén és viszi a cicáit is ( persze engem itthagy 5-én kéne fizetni az albit...). Úgyhogy nekem már nincs mit csinálnom. Gondolkozok hol tudnék dolgozni... majd lesz valahogy.

Azt már nem fogom leírni. Nem kell több bírálat sem. Épp elég hogy elhagyott a szerelmem és a gyermekem apja semmivel a kezemben. Van elég gondom így is. Ennyi válasz elég volt. Köszönöm

2011. ápr. 28. 16:31
 30/32 anonim ***** válasza:

Komolyan sajnálom. Tényleg. De nem a macskák voltak itt az egyetlen gond, ebben biztos vagyok. Egy jó kapcsolatban ilyen egyszerűen nem fordulhat elő.

Kitartást, sok erőt ebben a nehéz helyzetben!!!

2011. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!