Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek házassága, kapcsolata veszélybe került az első gyermek születése után? Mi történt veletek? Helyre álltak a dolgok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 23:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

első vagyok:

remélem ebböl a mélypontbol is jol jöttök ki:)

utólag tudtam meg h nagy valoszinüséggel és is hasonloan jártam a pár hónaposommal,csak ő ugy csinálta h ne tudjam meg...

2011. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Hát én is remélem,lehet azért kellett most ennek kiderülnie,hogy még időben megbeszéljük a problémákat.Meg is beszéltük csak még nem tudok vele mit kezdeni.Fel kell dolgoznom és ez idő.

Köszönöm nektek még egyszer!

2011. ápr. 30. 21:27
 23/27 anonim ***** válasza:

24 vok!:)

Húúúú!:S hát nem is tudom...mind eddig azt hittem buli ez az oldal mert így anonim hasznos információkat gyűjt az ember és h készséggel válaszolnak az emberek a problémára és bár ha nem is értenek egyet nem hordanak le a sárga földig!De tévedtem!:S


Kedves kérdező!

Nagyon sajnálom h így alakult a dolog köztetek!Megint csak próbálok úgy írni h ne bántsalak meg de most úgy tűnhet kissé alpári leszek!:S Előre millió bocsi!:)

Na szóval,szerintem rád is igaz kicsit, amit az elején írtam,h vannak akik csak annyit látnak a kapcsolatukból amennyit akarnak!....Először is írod h "Voltak kisebb szakítások,de utána annál jobban szerettük egymást."....Aztán ott van az h "Nem akarom eldobni a házasságom,de most nem fogok harcolni,úgy érzem ez nem az én dolgom.Eddig én harcoltam és benyeltem dolgokat,ez már nem megy.Miért mindig mi legyünk megértőek és megbocsátóak? Bezzeg,ha én tettem volna....tyűűűű." Akkor most h is van ez?Akkor még se lehetett olyan happy az a kapcsolat már az elején sem!:S

Még most leszögezném h tényleg nem bunkóskodni akarok mert nagyon sajnállak,és hátha segíteni is tudok így,csak most jöttem rá h a legtöbben kiragadunk egy egy részt az elmondottakból és egyből jön a kövezés!:S Hát nekem nem ez a szándékom!Na meg te sem teregetsz ki minden pillanatot így elég nehéz megérteni a problémádat!Szóval,az ellenérvek h miért is rugtam vna seggbe a második tini szakítás után!

Én 17 vtam első igazi mindent elsöprő...3 hónap után "kidob":) 3 napra mert ő haverozni akar...ok!Lenyeltem aztán jött a másfél év...neki még mindig a haverok a fontosak én leléptem,remélve egy jobbat...jött részegen segget nyalni,sírás rívás stb stb!ami kell!2 hetes hiszti után kap még egy esélyt,gondolván h ez tanulságos lecke lesz neki!Jött a 2,5 év után a nagy leszakadás anyuciékról(jelzem:AZ Ő GONDOLATA VOLT)...közös otthon,csak a miénk,festés,berendezés,hű de klassz,minden más lesz!Ahha,ahogy azt én kigondoltam a kicsi agyammal!Semmi sem változott,cirka 1 hónap után 1 hét otthon anyuékkal mert ő úgy gondolta ismét kirug a hámból a haverokkal!Ezt még eljátszotta 3szor röpke 4 hónap alatt,mert elég türelmes (mondjunk inkább idiótának) fajta vagyok,aztán találtam egy csinos kis sms-t egy csinos kis nem mondom ki kitől :D így megfogtam a kis hóbelebancomat és megköszöntem a csodálatos 3 évet!:)

Na most ezzel arra akarok rávilágítani h ha képes kidobálni többször is,TÖK MINDEGY MILYEN OKBÓL,akkor az a kapcsolat eleve bibis,nem?Így járt az elmesélt sztorim is (csak őt a motor miatt rakták ki 1 hónap után) a különbség annyi h ő majd 5 évet fecsérelt el az életéből!

Aztán volt még egy próbálkozásom,szintúgy a haver rakott keresztbe,így fele annyi idő alatt észbe kaptam és a viszont látásra!:)

Tehát észre veszed a lényeget?Ugyan azért szakítottunk 3 év után mint amiért 3 hónap után kellett vna!Ezzel nem arra célzok h a férjed nyilván megcsalt anno is(remélem nem??????) csak h ha anno is szétmentetek,ráadásul nem is egyszer akkor azért én átgondoltam vna h belefektetem e az egész életemet ebbe a kapcsolatba remélve h semmi sem állhat majd közétek!:S

A másik az h el sem tudom képzelni (és nem is akarom) h 13 év kapcsolat,szerelem,kötődés,kitartás után jön a várva várt baba,ő meg talál egy csajt magának?:| Én naiv azt hinném h egy férfi(mivel már nem 17 éves) ennél jobban már semmire sem vágyik,meg van "mindene",ott vagy te 13 éve mellette betegségben,pénztelenségben,mindenben,aztán 2 év várakozás után jön a baba,van munkája is(amivel gondolom nem 60 ezret keres)és ezek után azt hinné az ember h meg sem fordul a fejében még a gondolat sem h megcsaljon!Valamit ott nagyon benéztek egymással kapcsolatban ha így egyik pillanatról a másikra elhajlott!Amúgy bocs a kérdésért de még is mennyire volt mélyreható a csajjal a dolog?Mármint,egyszeri vagy már esetleg hónapok?

Tényleg nem szándékom ítélkezni sem megbántani,foglalmam nincs egy kisbabával a karodon mit érezhetsz,h ebben a helyzetben mi a helyes döntés!

Én csak abban az esetben menteném meg a házasságom ha ez lenne az első mondjuk "kapuzárási pániknak" és ha tényleg annyira jó apa mint amennyire leírtad!Bár külföldről nem nehéz jó apának lenni 2 hétig(bár ezt sem tudom h mennyit tud veletek lenni)!

Ha nem tudod neki ezt elfelejteni(megbocsájtani semmiképp!!!),az kihathat a gyerekre is a későbbiekben,szóval én azért átgondolnám 1000 is h mi legyen!13 év hosszú idő de nem vagy még 100 éves te sem!:)

Nagyon remélem h nem volt bántó a levelem,és remélem minden rendbe jön köztetek!:)Várom válaszod!:)


.....És a többieknek: Kiesek a bugyimból ha azt írja vki h hát egy gyerek születése nagy változás két ember életében bla bla bla....persze h nagy de egy tervezett gyerek,egy ÉVEK ÓTA tervezett gyerek elvileg milliónyi örömet és újdonságot kéne hozzon egy kapcsolatba,nem hezitálást és kétségbe esést,Nem??Én értem h feszült meg fáradt mindenki és h 1000-rel pörög éjjel nappal,de ezt egy pár elkönyveli és vállalja mikor neki áll egy babaprojektnek!Épp azért van apja is meg anyja is a kisbabának h ne az egyikre szakadjon minden!Nem?Ha meg apu elsunnyog az alvégen akkor csak gratulálni tudod h ennyire felelősségteljes tud lenni a család feje,A FÉRFI!(ezt nem neked szántam kedves kérdező!:))

Várom a pokolba kívánós leveleket!:):):):):)

2011. máj. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

24 éves!irj lécci privit!én nem tudok rád írni!!


első voltam.

2011. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Első!Írtam mail-t,vagy elment vagy nem!:)
2011. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Kedves 24!

Bocsika a megszólításért,de ez úgy rád ragadt itt:)

Igazad van és a te sztorid alapján jogosan gondolod,amit gondolsz.A férjem kalandja nem ment el a szexig,állítása szerint jól esett neki,hogy annyi év után ő is tetszik valakinek.Persze itt jön az,hogy azt mond,amit akar és én kis naiv el is hiszem.

A szakításokba tinikori civakodásokat is bele értettem.Sok dolognak meg kellett történnie,hogy ő megbecsüljön engem és én is őt.Ezeket utólag nem bánom.Abban is igazad van,hogy látszólag mindene meg van akkor miért csinálta ezt?Lehet,hogy kapuzárási pánik,nem tudom.

A haverokkal sokat lógott régen,de mióta kint dolgozik ez lényegesen lecsökkent és ha itthon is van akkor is csak felhívja őket és félévben 1szer bulizni mennek.És ezzel nincs is gond szerintem.

Sokat lehetne érvelni,de itt sajnos irogatva nem úgy lehet átadni a dolgokat,mintha személyesen beszélgetnénk.

2011. máj. 2. 23:27
 27/27 anonim ***** válasza:

24 vok!:)

:) Rám ragadt,de nem baj! :)

Tuti kapuzárásija van!Te ismered,ha tényleg nem ment el a szexig akkor lépj túl rajta!Végül is nektek szinte kimaradt ez a rész az életetekből így valamilyen szinten érthető,de azért nem kell megdicsérni érte!:S Csak kérdés h ezek után h fogsz megbízni benne?Mármint nem fog őrölni mikor kint van,h mi van ha mégis..,vagy ha nem most de később?:S Amúgy meg az egót fent lehet tartani mindenféle megcsalás nélkül is!Gondolom te is szülés után nem épp topmodellnek érezted magad,még se mentél el senkivel vissza igazolni h csini vagy!Nem?Pedig ugyan úgy te is egyedül vagy,ugyan úgy van egód is és ráadásul Nő vagy szóval....

2011. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!