Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan, hova tart az...

Most komolyan, hova tart az egészségügy?

Figyelt kérdés

Három hónappal előre kaptunk időpontot, akkor 18 hónapos kisfiamnak gasztroenterológiára. Kértünk beutalót a gyermekorvostól, ami csak 3 hónapig érvényes. Azóta 5 alkalommal hívtak fel a kórházból, hogy bocsi, de mégsem jó az időpont, toljuk még egy kicsit. Persze beutalót hozzunk újat, mert lejár. A végén már nem is ahhoz a professzorhoz kaptuk az időpontot, akihez eredetileg kértük. Ma viszont a 6. alkalommal hívtak fel, eldurrant az agyam. Megint toljuk, mert a doktor úr elutazik. Berágtam felhívtam egy magánklinikát, ahol már jövőhéten fogadnak, azonnal elvégzik a vizsgálatokat, és pár nap alatt a kezünkben lesz az eredmény. Persze ez 30.000 Ft-ba fog kerülni, ami nem érdekel, kifizetem, de mi van az olyan családokkal, akik nem tudják kifizetni? Azok várnak, várnak.... Felháborító!

Magán gyermekorvost fogadtunk, a szülésnél fogadott orvosom volt, és mikor ezt megtudják, sokan háborognak, hogy milyen felesleges pénzkidobás, meg nagyzolás. Hát, nem tudom!

Úgy tűnik ebben az országban, csak akkor zökkenőmentes az ellátás, ha megfizeted.


2011. ápr. 26. 13:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

...

a véleményem nem tűri a nyomdafesték

2011. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így jártam kb. Az viszont, jó, hogy mikor megüresedett egy időpont, akkor felhívtak, hogy mégis mehetünk előbb. Addig viszont 3x felhívtak, hogy módosítsuk az időpontot, mert a prof. nem ér rá.
2011. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy szemetseg... csak akkor fogadjak a beteget rogton, ha mar nagyon nagy baj van, elotte evekig nem, ezert van ilyen gyakran mo.-on nagy baj. En nagyon regota jarok csak maganorvosokhoz es szemetsegnek tartom azt is, hogy ezt nem tamogatja a tb, csak annyit kellene, amennyi ez az allamnak kerul egy allami korhazban, mert ugye a tb-t fizetem, de semmit nem latok belole.

Az egesz egeszsegugy rossz, ahogy van, az alapjaitol kezdve kell elkezdeni megvaltoztatni, de ez senkinek sem erdeke.

2011. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mit gondoltok, miért nem fizeti csomó ember a TB-t? Hát ezért. A magánorvos legalább azonnal ellát a lóvédért cserébe, itt meg le is húznak lóvéval és fel is fordulsz.


Na melyik a jobb? Döntsétek el.

2011. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!