Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány nap míg egy fog áttöri...

Hány nap míg egy fog áttöri az ínyt? 5 napja alig aludtunk valamit, mert jön az 5hos babám foga. Már érezni és látni is egy pici fehéret. Meddig lesz még nyűgös?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk 1 hét volt.

8 hónaposan

2009. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Az én kislányom 5 és fél hós. Minden éjszaka felkel, és félóránként, óránként adom a szájába a cumit. Neki is látszik az inyén a kis fehér, mintha ki akarna bujni már a fogacska, de még semmi.

Remélem mihamarabb tul leszünk rajta :)

Bocsi, nem a kérdésre válaszoltam :(

2009. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk 4 hónaposan 2 nap volt minden gond nélkül, most meg a 3. fog 3hét alatt bújt ki. maga az áttörés ha maár nagyon kemény az ínnye és látod a fehér csíkot az iny tetején akkor két nap.
2009. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Az első vagyok.

A homeopátiás camomilla vulgaris 15ch szerintem a legjobb mert segit a fájdalomban,düh kitörésben és egy kis nyugtató hatása is van amitől tud aludni. Mi ettől alszunk most már hál istennek.

Én napi 3x5 bogyót 10ml vizben oldok fel és úgy adom neki igy délelött, délután, és este is nyugodtan alszik.

Ha kicsit fáradékonyabb a szokásosnál akkor az azt jelenti hogy hat a szer.

2009. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk az alsó fogak kb 1 hét alatt előjöttek. mikor már látszott a kis vékonyka csík, onnantól két nap múlva kint volt. ez nem fájt neki, kicsit aluszékonyabb volt, de ennyi. 3 és fél hós volt. most 6 hós, jön felül a foga, de az egész fogínya be van dagadva, ahogy néztem egyszerre 4 fogacska van megindulva. már 4 napja ordít naphosszat, enni alig eszik, mert bántja a cumisüveg. napközben ok, mert kanalas dolgokat eszik, de a tápszert nem fogadja el. Hát, kitartás mindenkinek, én remélem, hogy hamarosan egy csomó fogunk lesz:-)
2009. márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 monika1116 válasza:
Szia!!hol lehet venni ilyen homeopátiás készítményt amit írtál?
2016. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!