Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem aludtunk éjjel?

Miért nem aludtunk éjjel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 és fél hónapos babám alig aludt éjszaka. Pontosabban aludt, de csukot szemmel forgolódott, sehogy nem volt jó neki. Hiába forgattam bármerre is, helyzetem el újra, vettem fel és ringattam nem lett jobb. Óránként megébredt, forgolódott általában egy órán keresztül. Majd egy órát aludt és kezdődött minden elölről. Miért van ez? Nem volt éhes, nem volt szomjas, ki sem nyitotta a szemét, csak vergődött.
2011. máj. 10. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én békén hagytam volna. Nem vettem volna ki, nem ringattam volna. Mi felnőttek sem alszunk tök mozdulatlanul egész éjjel, nekünk is vannak olyan napjaink, amikor álmatlanul forgolódunk össze-vissza.

Ha nem sír, hagyd békén legközelebb.

2011. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A ringatáshoz annyit tennék hozzá - mert félreérthetően írtam-, hogy nem szoktuk ringatni, nincs hozzászokva. Kezdetektől figyelünk arra, hogy ne szokjon kézhez, aminek az az eredménye, hogy kézben nem is tud elaludni, aludni, csak akkor, ha le van rakva. De most éjjel megpróbáltam, de nem hozott eredményt, így visszaetettem a kiságyába.
2011. máj. 10. 07:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Oh lesz még ilyen elég. a kislányom kb ennyi idösen kezdte (addig csöndben átlaudta az éjszakát), és most sokszor órákat is fent van. ha nem sír akkor örülj és hagyad.


lehet ezer oka. pl mocorog a foga már és az zsibbad, ami új érzés nem túl jó, vagy a pocak fájt kicsit, vagy fázott, vagy melege volt, vagy egyszerüen nem találta a helyét.

2011. máj. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!3-4 hónapos koráig az én babámmal sem volt baj...de azóta(10 hónapos)minden áldott éjjel éjféltől fent vagyunk,mert vergődik,nyüszög,de nincs fent,azt mondta a doki,hogy rossz ,éber alvó:((((((
2011. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt egész éjszaka, csukott szemmel, fekve nyöszörgött, mozgolódott, egyszer vettem ki,de akkor elkezdett sírni, így inkább hagytam, szerintem melegfront!
2011. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!