Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Új lakásba költöztünk és most...

Új lakásba költöztünk és most már lehet különszobában 10hónapos kislányom. Eddig mindig egy szobában aludtunk. Éjszaka elég sokszor alszik köztünk és többször cicizik is?

Figyelt kérdés
Hasonló korú kisbabások nálatok mi a helyzet hogy telnek az éjszakák? Együtt vagy külön alszotok babátokkal? Ti hogyan kezdenétek hozzá az átszoktatáshoz? Üdv:O
2010. ápr. 14. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,mi is kezdetektől egy szobában voltunk a lányunkkal,pedig kész volt az ő szobája,és arra is készültünk,hogy ott alszik,de mikor hazajöttünk a kórházból,olyan megnyugtató volt nekem,hogy hallom,hogy szuszog!Na,meg az éjszakai szoptatások is kényelmesebbek voltak!

10 hónapos volt,mikor apával megbeszéltem,hogy tegyük át az ágyát a saját szobájába,ami közvetlenül a miénk mellett van!Próbáljuk meg!2x szopizott éjszaka még ekkor!


Őt nem viselte meg,én 3 éjszaka nem aludtam,mindig rohangáltam át,féltem,hogy nem hallom meg,ha felébred(sosem sírt,csak mocorgott),de simán meghallottam!(volt légzésfigyelőnk is!)


Aztán kb. 1 hete volt a szobájában,mikor egyik napról a másikra átaludta az éjszakát,és a cicit sem kérte többé,se nappal,sem éjjel!

Napi 5x cicizett még!Próbáltam még 2 hétig legalább nappal mellre rakni,de elutasította!


Azóta is alszik éjjel,most múlt 1 éves,és én sem nézek ki már zombinak!


Hú,jó hosszúra sikerült!


Ne aggódj!Rugalmasak a babák,főleg még mikor kicsik!


Szép estét!

2010. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit már nagyobb a babám, mi 14 hónapos korában költöztünk el és lett külön szobája. Mi egyből oda tettük le aludni, kb. három napig nem aludt el csak velünk (közöttünk), utána elaludt simán de éjjel felkelt és végül velünk aludt. Ez összesen kb. két hétig tartott, utána már nem kelt fel. Ritkán még velünk alszik de csak ha valami miatt nincs jól, mostanában a fogai kínozzák, néha gondolom rosszat álmodik. De tényleg kb háromhetente egy alkalom. Az még nagyon klassz hogy tényleg magától elalszik, a régi lakásban erre nem volt hajlandó, órát-másfelet ordibált mire kidőlt. Itt meg leteszem, puszi-puszi és szépen elalszik, a kezdettől semmi üvöltözés.
2010. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat remélem mi is hamar meg szokjuk a változást.
2010. ápr. 15. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!